Miss Polski udowadnia, że umie się odgryźć. Z klasą odpowiada Pawłowicz na uwagę o “długich zębach”

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express, AKPA

Miss Polonia udowadnia, że umie się odgryźć. Z klasą odpowiada Pawłowicz na uwagę o “długich zębach”

2022-06-13 11:16

Jakiś czas temu Krystyna Pawłowicz wywołała burzę na Twitterze, w niewybredny sposób komentując wygląd Krystyny Sokołowskiej - Miss Polonii 2022. Sędzina TK zamiast pogratulować zdobycia tytułu, skupiła się na wytykaniu “wad” w wyglądzie modelki. Teraz Sokołowska odniosła się do sprawy.

Konkurs Miss Polonia 2022 wygrała Krystyna Sokołowska, 25-latka pochodząca z Białegostoku, studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Opinią na temat wyglądu nowej miss postanowiła niestety podzielić się w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego rzuciła uszczypliwą uwagę w stronę zwyciężczyni Miss Polonia 2022, zwracając uwagę na… zęby modelki. 

Krystyna Pawłowicz krytykuje zęby zwyciężczyni Miss Polonia 2022. “Nawet ładne, ale za długie…”

Werdykt tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia najwyraźniej nie przypadł Krystynie Pawłowicz do gustu. Swoją opinią sędzina TK postanowiła podzielić się ze światem. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi polityk i tym razem nie zawiodła swoim brakiem taktu. 

“Trochę chyba za długie zęby... Nawet ładne, ale za długie…” - oceniła wygląd modelki Pawłowicz. 

Niewybredny komentarz byłej posłanki wywołał na Twitterze burzę. Internauci zaczęli oskarżać 70-latkę o chamstwo i hejt. 

Krystyna Sokołowska z klasą odpowiada na komentarz Pawłowicz. Miss Polonia 2022 mówi o hejcie 

Modelka początkowo nie odniosła się do sprawy, puszczając mimo uszu chamską uwagę. O sprawę została dopytana jednak w programie “Onet Rano”. 

- Czy ty to ignorujesz, czy jednak masz ochotę odwdzięczyć się pięknym za nadobne? – spytała prowadząca, Beata Tadla.

- Szanuję każde zdanie i każdą decyzję. Zdaję sobie sprawę, że nie podobam się każdemu i nie powinnam, bo każdy ma własny gust i ma do tego prawo - odparła spokojnie Krystyna Sokołowska.

Zdaniem miss takie komentarze są przejawem hejtu i "nie wnoszą nic dobrego w nasze życie". Krystyna podkreśliła przy okazji, że jako królowa piękności chciałaby pełnić swoje obowiązki, walcząc z tym negatywnym zjawiskiem w sieci. 

ZOBACZ TAKŻE: Krystyna Pawłowicz w furii rzuca wyzwiskami! Znaleźli na nią haki. Szykuje się afera!

NIŻEJ ZOBACZYCIE GALERIĘ ZDJĘĆ OBU PAŃ: KRYSTYNY PAWŁOWICZ I KRYSTYNY SOKOŁOWSKIEJ MISS POLONII

- Naprawdę, trzeba się zastanowić trzy razy, czy to jest nam potrzebne. Czy to pomoże nam albo tej drugiej osobie? Czy właśnie wręcz przeciwnie, czy może zrujnować komuś życie? - mówiła Sokołowska.

Sonda
Czy Krystyna Sokołowska zasługiwała na tytuł Miss Polonia 2022?
Express Biedrzyckiej 10.06 (Bartłomiej Sienkiewicz, Adam Balcer, Marek Zuber) Sedno Sprawy: Małgorzata Kidawa- Błońska