Misiewicz chce być jak Tom Cruise

i

Autor: se.pl

Misiewicz ma nowy pomysł na życie. Teraz będzie ARTYSTĄ

2019-10-21 5:36

Sensacyjne zmiany w życiu Bartłomieja Misiewicza! Jak dowiedział się „Super Express” nie dość, że były rzecznik MON i jeden z najbardziej zaufanych ludzi Antoniego Macierewicza w sierpniu przyszłego roku stanie na ślubnym kobiercu, to kończy z polityką i idzie w aktorstwo!

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, Bartłomiej Misiewicz ma poważne plany co do swojej przyszłej kariery. Przestała interesować go polityka i chce zająć się aktorstwem!

- Ma w planach uczęszczanie na warsztaty aktorskie. Chce zostać aktorem, chce grać w filmach – zdradza nam nasz informator. Czyżby spodobał mu się Antoni Królikowski, który w "Polityce" zagrał rolę wzorowaną na nim samym? Czy kariera aktorska stoi przed Misiewiczem otworem? A może zobaczymy go w kolejnym filmie Patryka Vegi?

Tymczasem inne plany byłego rzecznika MON są bardziej konkretne. Z powodu pobytu w areszcie nie widział się ze swoją miłością Roksaną niemal pół roku... Ale kiedy wyszedł w końcu na wolność, oświadczył się swojej młodszej ukochanej, z którą chce spędzić resztę życia! Po niedawnych zaręczynach pora wreszcie na wielki ślub i huczne wesele. Choć uroczystości są wyznaczone dopiero na sierpień 2020 roku, to młodzi już wszystko planują.

- Poznali się przez wspólnych znajomych i od razu między nimi zaiskrzyło. Wyraźnie mają się ku sobie, cieszą się swoją miłością - zdradza w rozmowie z nami przyjaciel pary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE