Anna Moskwa

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Anna Moskwa

PRZYZNAŁA SIĘ

Minister Anna Moskwa przyznała, jaką temperaturę ma aktualnie w domu. To już nie jest 17 stop.

2022-10-18 8:34

Minister Anna Moskwa całkiem niedawno ujawniła, że w mieszkaniu ma tylko 17 stopni ciepła. Teraz, minister klimatu i środowiska ponownie zabrała głos na ten temat i zdradziła, jaką temperaturę ma w swojej sypialni.

Minister klimatu Anna Moskwa o temperaturze w swoim domu

Od kilku tygodni trwa dyskusja na temat cen węgla i tego, jak przetrwać nadchodzącą zimę. Polacy boją się, że będą marzli w swoich mieszkaniach przez to, że ceny za opał są bardzo wysokie. Tymczasem pojawiają się rady, by nieco obniżyć temperaturę w domach. Jakiś czas temu minister klimatu i środowiska Anna Moskwa przyznała, że sama nie ma w domu zbyt gorąco i sposób na oszczędzanie poprzez przykręcanie kaloryferów stosuje już dłuższy czas. Przyznała, że już od dawna kieruje się oszczędzaniem energii i wyznała, jaka temperatura jest u niej w domu: - Dużo wcześniej, obniżając temp. w domu – 17 stopni w przestrzeniach wspólnych, 19 stopni w bardziej użytkowanych. (...) Można się przyzwyczaić - komentowała w rozmowie na antenie radia Zet miesiąc temu. We wtorek 18 października Moskwa ponownie zawitała do radia i znów odpowiadała na pytania dotyczące temperatury w jej domu. Jak to wygląda obecnie? Minister wyznała, że jej komfort termiczny sięga między 17 a 19 stop., podobnie ma jej mąż: - Sprawdziłam dziś przed wyjściem z domu i temperaturę w sypialni miałam 18,4. Idziemy do przodu. Miałam tyle samo w ubiegłym roku, 2 lata temu, 3 lata temu. Mój komfort termiczny to 17-19 stopni. Mama ma 23 stopnie. Mąż 17-19 - skomentowała. Na temat temperatury w domu minister dodała, że można pomyśleć o obniżeniu temperatury, ale trzeba do tego podejść indywidualnie: - Istotna jest ta refleksja, czy możemy obniżyć. W wielu sytuacjach możemy mieć te oszczędności i możemy obniżyć z 22 stopni do 21, z 21 do 20. 

Prowadzący rozmowę zapytał też minister o mężczyznę, który nie chciał przyjąć mandatu od straży miejskiej przez to, że spalał w "kozie" płyty meblowe. Mężczyzna tłumaczył, że to prezes PiS pozwolił palić czym się da. Faktycznie, Kaczyński ma na swoim koncie wypowiedź, która może zostać dosłownie odebrana. 

Sonda
Czy zamierzasz złożyć wniosek o dodatek węglowy?
Sedno Sprawy - Anna Moskwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany