Marsz 4 czerwca. Do Warszawy zwiozą ludzi autokarami

i

Autor: Screen/marsz4czerwca.info

To już za chwilę

Marsz 4 czerwca. Do Warszawy zwiozą ludzi autokarami. Jak dotrzeć na marsz Tuska?

2023-05-30 10:33

Marsz 4 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Marsz, do udziału w którym zachęca Donald Tusk, odbędzie się w najbliższą niedzielę w Warszawie. Ile osób zamierza pojawić się na marszu 4 czerwca? Tego jeszcze nie wiadomo. Pewnym jest, że do Warszawy zjadą autokary pełne ludzi.

Marsz 4 czerwca. Jak dotrzeć do Warszawy na marsz?

Marsz 4 czerwca będzie jednym z ważniejszych wydarzeń politycznych w najbliższym czasie. Do udziału w marszu zachęca Donald Tusk, który już ponad miesiąc temu ogłosił, że planuje wydarzenie. Teraz, gdy coraz bliżej do 4 czerwca, pojawia się coraz więcej szczegółów. Wiadomo, że chętni do wzięciu udziału w marszu, który nie mieszkają w Warszawie, mogą skorzystać z dojazdu autokarami. Transport organizuje regionalne PO. Wystarczy wspomnieć o regionie lubelszczyzny, gdzie do środy trwają zapisy. Jak donosi lublin.wyborcza.pl, działacz PO z lubelskiego Piotr Sawicki, przyznał, że zainteresowanie jest bardzo duże, większe niż się spodziewano. - Zarezerwowaliśmy już dwadzieścia autokarów, a osób ciągle przybywa. Oczywiście cały czas do tego zachęcamy. Jesteśmy w stanie przygotować kolejne miejsca - komentował serwisowi.

Autokarem, pociągiem. Tak można dotrzeć na marsz 4 czerwca

Poseł Michał Jaros z Koalicji Obywatelskiej donosi zaś, że z Wrocławia można do Warszawy dojechać pociągiem: - Widzimy się 4 Czerwca na Marszu w Warszawie! Zainteresowanie wyjazdem jest tak duże, że wynajmujemy pociąg. Pociąg Wolności do Warszawy z Wrocławia. Chodźcie z nami! Za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską! Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu! - napisał polityk. KOD, czyli Komitet Obrony Demokracji z regionów także szykuje się na przyjazd do Warszawy na marsz 4 czerwca. 

Andrzej Duda zdecydował ws. lex Tusk!

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?