Maciej Stuhr

i

Autor: AKPA Aktor ze zmasakrowaną twarzą. Przerażający widok wywołał lawinę domysłów

Maciej Stuhr publicznie wyszydził Kaczyńskiego. Wszystko się nagrało. Będzie afera?

2021-10-28 10:37

Maciej Stuhr wstawił na Facebooka nagranie, na którym prawdopodobnie parodiuje wiceministra i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Nie jest tajemnicą, że aktor nie należy do zwolenników polityki uprawianej przez obóz rządzący. W styczniu złożył nawet prześmiewcze życzenia politykom z Prawa i Sprawiedliwości. – Żeby Jacek Sasin odpowiadał za więcej spraw. To daje nadzieję na ich rychły koniec – mówił wówczas w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Teraz poszedł o krok dalej.

Aktor postanowił nawiązać do specyficznego zachowania prezesa PiS podczas jednej z ostatnich konferencji. We wtorek Mariusz Błaszczak i Jarosław Kaczyński przedstawili Polkom i Polakom założenia nowej ustawy "o obronie ojczyzny". Wielu obserwatorów życia politycznego zauważyło, że wicepremier był nieco znużony podczas spotkania. Niektórzy sądzą nawet, że przysypiał. Zaliczył także niemałą wpadkę, ponieważ założył na odwrót swój zegarek. To właśnie zainspirowało artystę teatralnego do odtworzenia tych scen. Warto wspomnieć, że urywki ze spotkania polityków PiS są publikowane na Twitterze, gdzie biją rekordy oglądalności. Internauci dopatrują się szczegółów, ale przede wszystkim zaskoczeni są stanem, w jakim był lider partii rządzącej."Polacy, powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce" - rozpoczął aktor. "Otóż Polska" - po tej wypowiedzi zaczął przymykać oczy. "Czas już na mnie" - powiedział Maciej Stuhr na końcu prześmiewczego nagrania. Zerknął na zegarek, wykręcając głowę.

Poniżej galeria, jak zmieniał się Jarosław Kaczyński

Sonda
Czy nagrywanie parodii wystąpienia prezesa PiS jest stosowne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE