Janina Ochojska i Łukasz Mejza

i

Autor: Piotr Molecki/East News; Magda Pasiewicz/Super Express Janina Ochojska i Łukasz Mejza

Łukasz Mejza atakuje Janinę Ochojską! Przesadził?

2022-07-08 9:43

Były wiceminister sportu Łukasz Mejza nie przestaje szokować. Polityk jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli swoimi opiniami. W jednym z postów zaatakował Janinę Ochojską. Padły wyjątkowo mocne słowa. Przesada?

Łukasz Mejza zdecydowanie nie boi się szokować. Wręcz przeciwnie, często jest bardzo ostry w swoich wypowiedziach, nawet tych kierowanych bezpośrednio do innych osób. W swoim charakterystycznym tonie postanowił odpowiedzieć na post Janiny Ochojskiej, która na swoim profilu na Twitterze powróciła do tematu uchodźców na polsko-białoruskiej granicy.

- Czy panowie Mateusz Morawiecki, Mariusz kamiński i Maciej Wąsik sądzą, że unikną odpowiedzialności za śmierć młodych ludzi w lasach, za dzieci wywożone na druty, za zniszczenie puszczy oraz życia Podlasia?  Uważacie się za patriotów? Straty jakie poniosła PL trzeba będzie odrabiać latami – napisała Janina Ochojska.

Sprawdź: Kulisy konfliktu w rządzie! Ziobro stawia się Morawieckiemu!

Ta wypowiedź najwidoczniej mocno zdenerwowała Łukasza Mejzę, który postanowił odpowiedzieć na swoim profilu. Nie przebierał w słowach! Jego komentarz razi zwłaszcza w obliczu wojny na Ukrainie.

- Pani Janeczko, nie łatwiej od razu zmienić obywatelstwo na rosyjskie i pisać cyrylicą? Po co te przebieranki? Pani jest już od dawna po tamtej stronie… - stwierdził były wiceminister sportu.

Wypowiedź polityków wywołała spore oburzenie wśród internautów, którzy zwracają uwagę, że ten nie powinien w taki sposób zwracać się do osoby, która całe życie poświęciła pomaganiu innym: „Jakiś Mejza ubliżający Pani Janinie Ochojskiej to jednak jest coś, co przekracza granice wyobraźni normalnych ludzi. To możliwe tylko pod rządami PiSu, który takie kreatury ochrania” – czytamy. Na wpis Łukasza Mejzy odpowiedział także Marek Belka, radząc mu zażycie popularnego środka przeciw biegunkom. - Chyba czas na Stoperan, chłopcze - napisał.

Sonda
Jak oceniasz działalność Janiny Ochojskiej?
Janina Ochojska: Ta wojna to będzie długi marsz [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany