Krzysztof Gawkowski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Krzysztof Gawkowski

Lewica chce wziąć się za wakacje parlamentarne. Gawkowski się wypowiedział

2022-08-10 18:00

Zdaniem Krzysztofa Gawkowskiego 7 tygodni wolnego w momencie rosnącej inflacji, drożyzny a przede wszystkim kryzysu to zdecydowanie za długie wakacje dla polityków w Polsce. Nie jest za tak długą przerwą i twierdzi, że ta kwestia powinna się zdecydowanie zmienić. Dlaczego? A to dlatego, że to nie czas i miejsce na odpoczynek, podczas gdy państwo potrzebuje konkretnych działań.

Lewica chce krótszych wakacji

– Lewica nie chce czekać na to, żebyśmy do połowy września zwlekali z przyjęciem ustaw, które mogą dać szanse na to, że pieniądze z UE będą tutaj, w Polsce, a dodatek grzewczy będzie rzeczywistym dodatkiem grzewczym, a nie tylko dodatkiem dla wybranych. Dlatego składamy wniosek do marszałek Witek w którym zwracamy się o przyspieszenie zwołania Sejmu, które powinno odbyć się jeszcze w sierpniu – powiedział Krzysztof Gawkowski na briefingu prasowym w Sejmie. – 7 tygodni wolnego – tyle zafundował nam Kaczyński, Morawiecki i spółka. Na tyle zgodziła się pani Witek. My urlopu nikomu nie odmawiamy, ale 7 tygodni wakacji w czasach kryzysu to zdecydowanie za długo – dodał polityk. Michał Kamiński, wicemarszałek Senatu również jest podobnego zdania. 

Poniżej galeria zdjęć Krzysztofa Gawkowskiego na basenie  

Krzysztof Gawkowski: Cenę paliwa można obniżyć o ponad złotówkę
Sonda
Czy wakacje dla polityków są za długie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE