Lech Wałęsa trafił do szpitala! Wiemy, co się stało!

i

Autor: Akpa; Facebook / Lech Wałęsa Lech Wałęsa trafił do szpitala! Wiemy, co się stało!

Olejnik wspiera Wałęsę. Miły gest

Lech Wałęsa w szpitalu. Wzruszający gest Moniki Olejnik

2022-08-09 12:03

Lech Wałęsa w niedzielę umieścił na swoim Facebooku zdjęcie ze szpitala. Wkrótce potem okazało się, że były prezydent musiał być hospitalizowany, ponieważ gorzej się poczuł i zasłabł. Do Wałęsy popłynęło mnóstwo słów wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Byłego prezydenta wspiera również Monika Olejnik.

Lech Wałęsa poinformował o swoim pobycie w szpitalu w niedzielę, 7 sierpnia. Były prezydent umieścił zdjęcie ze szpitala z podpisem "Bywa i tak...". W sieci zaroiło się od spekulacji na temat tego, dlaczego legenda "Solidarności" trafiła pod opiekę lekarzy. Nam udało się ustalić, że Wałęsa trafił do szpitala w związku ze swoimi dolegliwościami. Potem okazało się również, że były prezydent zasłabł w swoim domu i sam zgłosił się do placówki. Laureat pokojowej nagrody Nobla otrzymał mnóstwo słów wsparcia od internatów oraz wiele życzeń powrotu do zdrowia. Swoje słowa otuchy do Lecha Wałęsy postanowiła skierować Monika Olejnik, która na swój profil na Instagramie wrzuciła kilka zdjęć byłego prezydenta. - Dużo zdrowia panie prezydencie - napisała w poście.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wyglądała wizyta Lecha Wałęsy w Stanach Zjednoczonych:

Sonda
Kim jest dla Ciebie Lech Wałęsa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE