Lech Wałęsa

i

Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa

Sezon chorobowy

Lech Wałęsa moczy nogi dla zdrowia w Lądku Zdroju! Zdjęcia POWALAJĄ

2023-01-09 17:00

Sezon chorobowy w pełni. Przychodnie przeżywają oblężenie, przed aptekami ustawiają się kolejki. W tym newralgicznym okresie wszyscy starają się jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie. Wśród nich jest były prezydent Lech Wałęsa, który poddaje się zabiegom rehabilitacyjnym w jednej z sanatoryjnych miejscowości.

W Polsce trwa aktualnie sezon chorobowy. Lekarze mają pełne ręce roboty. Media ostrzegają przed grypą czy wirusem RSV oraz powracającymi zakażeniami Covid-19. Medyczni eksperci zalecają zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie działań profilaktycznych.

Zdrowotne zabiegi Lecha Wałęsy

Wszyscy starają się jak najlepiej dbać o zdrowie i wzmacniać odporność. Wśród nich jest polski polityk i działacz związkowy, przywódca Solidarności, laureat Pokojowej Nagrody Nobla - Lech Wałęsa.

Były prezydent za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się ze swoimi odbiorcami serią fotografii wykonanych w miejscowości uzdrowiskowej - Lądek Zdrój.

Na zdjęciach widzimy Lecha Wałęsę podczas hydrologicznych zabiegów zdrowotno-rehabilitacyjnych. Polityk opublikował również zdjęcia wykonane podczas zwiedzania i towarzyskich spotkań z przyjaciółmi.

"Zabiegi mają moc, spotkania z ludźmi także" - napisał Lech Wałęsa.

Uzdrowisko Lądek-Zdrój

Lądek- Zdrój to jedna z najsłynniejszych miejscowości sanatoryjnych w Polsce. Występują tu radoczynne (zawierające radon) cieplice siarczkowe i fluorkowe. Przyjeżdżają tu przede wszystkim osoby z chorobami reumatycznymi, chorobami ortopedycznymi i chorobami neurologicznymi. Wody radonowe powodują wzrost poziomu hormonów płciowych.

Sonda
Kim jest dla Ciebie Lech Wałęsa?
Express Biedrzyckiej - dr hab. Tomasz SŁOMKA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany