Krystyna Pawłowicz

i

Autor: SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz obchodzi 70. urodziny! Do sieci trafiło jej zdjęcie z dzieciństwa. Ale był z niej słodziak!

2022-04-14 13:56

Krystyna Pawłowicz (70 l.) ma swoje wielkie święto 14 kwietnia, właśnie obchodzi urodziny. Szykując się do tej okazji sędzia Trybunału Konstytucyjnego, już kilka dni temu, pokazała kilka swoich zdjęć. Wśród nich także to, na którym jest uroczym bobasem! - Jak z bicza trzasł… Za kilka dni, jak Pan Bóg pozwoli, przekroczę 70-tkę... Bogu za wszystko dziękuję - wyznała jubilatka.

Krystyna Pawłowicz  14 kwietnia świętuje 70 urodziny! Czekając na ten dzień, Pawłowicz już tydzień wcześniej, napisała w sieci wpis poświęcony urodzinom i pokazała kilka swoich zdjęć: - Jak z bicza trzasł…Za kilka dni ,jak Pan Bóg pozwoli, przekroczę 70-tkę... 80-tka na karku.. Bogu za wszystko dziękuję - czytamy na Twitterz byłej poseł. Jedno z dodanych przez nią zdjęć przedstawiaj ją jako uroczego bobasa! Krystyna Pawłowicz urodziła się w 1952 roku. Na świat przyszła w miejscowości Wojcieszów (położonym w województwie dolnośląskim). Jednak naukę zaczęła już w Warszawie, a do przedszkola w Ursusie chodziła razem z aktorką Krystyną Jandą. Jako nastolatka czynnie uprawiała sport. Była świetna w lekkiej atletyce, a rywalizowała nawet z taką późniejszą gwiazdą, jak Irena Szewińska, słynna polska biegaczka. Pawłowicz jednak porzuciła sportową pasję, choć nie do końca. Dziś także chętnie korzysta ze sportu, bo wie, że w zdrowym ciele - zdrowy duch! Wystarczy przypomnieć sobie jej zdjęcia z siłowni, które dodała jakiś czas temu na Twitterze. Chociaż były wykonane nieco z przymrużeniem oka.

Poszła jednak nie w stronę sportu, a w kierunku prawa - skończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Związała też swoją karierę z tą uczelnią, przez lata wykładała na UW. Potem weszła w świat wielkiej polityki, była posłem w klubie PiS. Potem pożegnała się z polityką i aktualnie jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE, JAK PRZEZ LATA ZMIENIŁA SIĘ KRYSTYNA PAWŁOWICZ: KLIKNIJ W ZDJĘCIE NIŻEJ

Sonda
Jak wspominasz działalność poselską Krystyny Pawłowicz?
Oni nie mają u niej szans. Krystyna Pawłowicz o mężczyznach. Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany