Krystyna Pawłowicz

i

Autor: SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz szczerze o młodości

Krystyna Pawłowicz była niegrzeczna! Przyznała, że "zasłużyła na karę"

2022-08-17 21:25

Krystyna Pawłowicz przyznała się na Twitterze, że niegdyś była niegrzeczna! Jak czytamy w jej wpisie, za czasów dzieciństwa zdarzało jej się stać w kącie, albo klęczeć na grochu. Podkreśliła również, że nie czuje się z tego powodu pokrzywdzona psychicznie, bo "zasłużyła na karę" i nie uważa, aby takie karanie dzieci było nieodpowiednie.

Krystyna Pawłowicz przyznała się do grzechów młodości. "Zasłużyła na karę"

Internauta udostępnił na Twitterze zdjęcie dziecka stojącego w kącie dodając do niego krótki komentarz: "Czy ktoś to pamięta ? Wie o co chodzi? Wychowanie stresowe mocno!". Co ciekawe, na wpis zareagowała Krystyna Pawłowicz, która przyznała, że za młodu zdarzało jej się stanąć w kącie - czyli zdarzało jej się być niegrzecznym dzieckiem.

- Mnie nie stresowało,czasem stałam w kącie, ale nie miałam żalu, bo ZAWSZE zasłużyłam na tę karę. Stanie w kącie tyłem do pokoju nie bolało. Ale było jednak dobrą profilaktyką. Gorsze było chyba kiedyś klęczenie w kącie na grochu - czytamy we wpisie sędzi Trybunału Konstytucyjnego.

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Z Krystyną Pawłowicz spotkamy się w sądzie

Krystyna Pawłowicz o wychowaniu dzieci

Jeden z internautów zareagował na wpis sędzi Trybunału Konstytucyjnego i stwierdził, że "psychiczne znęcanie się nad dziećmi jest zawsze karygodne". Krystyna Pawłowicz odparła, że ma inny pogląd na tę sprawę i nie uważa, aby wysyłanie dzieci do kąta za karę było nieodpowiednie.

Kontrowersyjna polityk podziękowała również tacie za to, że nie wychował ją na "rozzuchwalonego, nieodpowiedzialnego bachora terroryzującego otoczenie". W iście sądowym stylu pasującym do sędzi Trybunału Konstytucyjnego, zwieńczyła wpis słowami "jest wina, musi być odpowiedzialność za nią.

Sonda
Czy wysyłanie dziecka za karę do kąta to znęcanie się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE