Kinga Duda

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS

Kinga Duda w „Tańcu z gwiazdami”?! Znaczące słowa jurorki

2021-09-21 21:54

Kinga Duda, choć stroni od upubliczniania swojego życia prywatnego, pozostaje w centrum zainteresowania wielu Polaków. Córka prezydenta skupia się przede wszystkim na swojej karierze, ale być może niedługo zmieni zdanie.

Kinga Duda zadbała o swoje wykształcenie, a teraz dba o to, by zdobyć jak najwięcej doświadczenia prawniczego. Córka pary prezydenckiej nie udziela się ani w mediach społecznościowych ani w mediach – najwyraźniej woli zająć się pracą. Nie wykluczone jednak, ze może zmienić zdanie. Wszystko przez słowa Iwony Pavlović, jurorki „Tańca z gwiazdami”. Czas na kolejną córkę. Może pana prezydenta. Wszystko jest możliwe. Zapraszamy – powiedziała w rozmowie z Plotkiem. Kto wie, może Kinga Duda rozważy taką opcję? W końcu na parkiecie „Tańca z gwiazdami” mogliśmy już oglądać Aleksandrę Kwaśniewską, Kasię Tusk, Monikę Miller czy Marię Wiktorię Wałęsę. Dla sympatyków młodej prawniczki to byłaby prawdziwa gratka! Na razie jednak możemy przypomnieć sobie, jak w 2007 roku w programie radziła sobie Kasia Tusk, która zachwycała pięknymi, często odważnymi kreacjami. Miała wtedy zaledwie 20 lat! Od tamtej pory sporo się zmieniło w jej życiu.

Zobacz: Tajemnica imienia Kingi Dudy rozwiązana! O tym nikt nie wiedział. Ale numer!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Kingę Dudę w "Tańcu z gwiazdami"?
Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE