Adam Hofman

i

Autor: EAST NEWS, SUPER EXPRESS Adam Hofman

Kim jest Adam Hofman, bohater "taśm Giertycha"? Ma za sobą NIESAMOWITĄ przemianę [ZDJĘCIA]

2020-11-16 11:43

W niedzielę Roman Giertych opublikował nagranie, na którym były poseł PiS Adam Hofman i jego współpracownik Robert Pietryszyn proponują umieszczenie Michała Krupińskiego (uważanego za związanego z partią Jarosława Kaczyńskiego) w strukturach banku Leszka Czarneckiego. Według Giertycha propozycja miała znamiona korupcyjne, czemu stanowczo zaprzecza Adam Hofman. Kim jest Adam Hofman? W swoim czasie zasłynął on wprost niewyobrażalną przemianą!

Adam Hofman urodził się 23 maja 1980 w Kaliszu. Ukończył tamtejsze IV Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego i politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Na studiach był członkiem NZS, założył i przewodniczył Forum Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Był doradcą wiceprezydenta Wrocławia oraz pracował przy sejmowej Komisji Specjalnej ds. ustawy o lobbingu.

Po raz pierwszy Hofman dostał się do Sejmu z listy PiS w 2005 roku. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski Dwa lata później bez powodzenia próbował kandydować do Parlamentu Europejskiego. W 2010 został rzecznikiem prasowym partii Jarosława Kaczyńskiego.

W listopadzie 2014 roku doszło do tzw. afery madryckiej. To wówczas Hofman (praz Mariusz A. Kamiński i Adam Rogacki) mieli udać się na delegację do Madrytu. Zgłosili oni, że do stolicy Hiszpanii udali się samochodem, podczas gdy w rzeczywistości skorzystali z usług tanich linii lotniczych. Oznaczało to, że pobrali zbyt wysoką zaliczkę niż konieczną do przelotu samolotem. Niedługo później Hofman został wykluczony ze struktur PiS. Po tym zdarzeniu Hofman zmienił dietę i zaczął bardziej dbać o swoje zdrowie. Pokochał sport, a szczególnie bieganie.

Zobaczcie w poniższej galerii, jak bardzo zmienił się Adam Hofman:

W 2015 roku nie kandydował już do Sejmu i zajął się biznesem. Założona przez Hofmana, Mariusza Sokołowskiego (byłego rzecznika prasowej Komendanta Głównego Policji) i Michała Wiórkiewicza (asystenta i doradcy premierów z lat 2005-2007) agencja R4S Consulting świadczy usługi z zakresu public relations, public affairs, relacji z mediami i komunikacji kryzysowej. To w ramach standardowych działań tej firmy miał spotykać się biznesowo z Czarneckim.

Ponadto w 2016 roku był przez kilka miesięcy wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Ręcznej.

Adam Hofman ma żonę Joannę i dwójkę dzieci (Jana oraz Marię).

Roman Giertych zatrzymany przez CBA
Nasi Partnerzy polecają