Katarzyna Lubnauer pisała maturę z matematyki!

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Katarzyna Lubnauer pisała maturę z matematyki!

Na jaw wyszedł mało znany fakt o mężu Lubnauer. To się wydarzyło 30 lat temu

2021-03-16 15:34

Katarzyna Lubnauer jest zapracowaną kobietą, a znaczną część jej czasu zabierają obowiązki zawodowe. Sama rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego jej najnowszy post może zaskakiwać.

Katarzyna Lubnauer od lat jest w związku małżeńskim z Maciejem Lubnauerem. Jej partner jest ekonomistą, a 16 marca obchodzą 30. Rocznicę ślubu. Z tej okazji polityk zamieściła okolicznościowy post okraszony serduszkami na swoim Twitterze.

Nie przegap: Marta Kaczyńska natknęła się na niepokojący ślad! Po chwili była pewna. Zero wątpliwości!

- 16 marca 1991 roku pobraliśmy się z moim obecnym i jedynym mężem. To już 30 lat! Wszystkiego najlepszego kochanie – napisała.

Katarzyna Lubnauer rzadko zdobywa się na mówienie o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych, jednak tym razem miała wyjątkową okazję. Trzeba przyznać, że mało które małżeństwo może pochwalić się podobnym stażem.

Mało kto jednak wiedział, jak się poznali. Para spotkała się w  szczepie 58. Łódzkich Wodnych Drużyn Harcerskich. Połączyło ich nie tylko uczucie, ale też wspólna pasja do żeglarstwa. Oboje mają patenty sterników i czerpią przyjemność z przebywania na wodzie.

- Poznaliśmy się w harcerstwie, 58 ŁWDH, razem uprawialiśmy żeglarstwo, oboje mamy patenty sterników. To moja pasja – powiedziała w wywiadzie dla WP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE