Jest z Petru dla KARIERY

2017-05-10 4:00

Okazuje się, że mąż podejrzewał Joannę Schmidt (38 l.) o romans z Ryszardem Petru (45 l.) od wielu miesięcy. Jak zareagował na wyznanie byłej już żony, która przyznała nam, że jest z liderem Nowoczesnej? - Związek budowany na niszczeniu innych związków nie jest trwały. Myślę, że to kolejny etap w karierze politycznej mojej byłej żony - komentuje nam Paweł Schmidt.

Według naszych informacji Joanna Schmidt poznała Ryszarda Petru w 2015 r. To on miał ją namówić do startu w wyborach parlamentarnych. Wykształcona ekonomistka szybko pięła się po politycznej drabince. - Mąż widział, że razem jeżdżą po Polsce, dochodziły do niego różne plotki. Ale wierzył, że małżeństwo uda się uratować - mówił nam kilka miesięcy temu ich znajomy.

W czerwcu 2016 r. Joanna Schmidt wniosła o rozwód, który został orzeczony 8 września.

Jak upadło małżeństwo Petru? Według naszych informacji kilka dni temu Małgorzata Petru złożyła papiery rozwodowe w warszawskim sądzie. A Joanna Schmidt oświadczyła nam: - W październiku zeszłego roku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem - powiedziała posłanka Nowoczesnej.

Co na to jej były mąż? - Od października? To bajka, że zainteresowali się sobą w październiku. Od początku kadencji słyszałem, że hotel sejmowy jest najlepszym miejscem do mieszkania w Warszawie. We wrześniu dowiedziałem się, że moja żona od trzech miesięcy nie mieszka już w hotelu sejmowym. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowali się sobą długo wcześniej. Myślę, że to kolejny etap w karierze politycznej mojej byłej żony - komentuje nam Paweł Schmidt. - A to, co teraz robią, to marketing polityczny. Liczą, że dzięki ujawnieniu się Nowoczesna zyska w sondażach. Nie zachowują się jak poważni politycy - kwituje były mąż Schmidt.

Przypomnijmy, że informacja o bliskiej znajomości polityków Nowoczesnej pojawiła się na początku tego roku, gdy w internecie ukazało się zdjęcie Petru i Schmidt w samolocie. Podobno razem polecieli na sylwestra do Portugalii.

ZOBACZ: Rady dla Petru: Chcesz być liderem opozycji, zaręcz się!

Nasi Partnerzy polecają