Jarosław KACZYŃSKI nie jest już członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Został wykreślony za NIEOBECNOŚCI!

2014-09-11 4:00

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (65 l.) przestał być członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego. - Powodem takiej decyzji były jego wielokrotne nieobecności - powiedział w radiowej "Trójce" doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego (62 l.)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (65 l.) przestał być członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego. - Powodem takiej decyzji były jego wielokrotne nieobecności - powiedział w radiowej "Trójce" doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego (62 l.) prof. Tomasz Nałęcz (65 l.). Sam Kaczyński już jednak w poniedziałek mówił, że nie ma zamiaru pojawiać się na najbliższym posiedzeniu Rady, które odbyło się we wtorek. - Ale gdyby ktoś mnie próbował zaprosić, to powiem, że mam dosyć udziału w propagandowych przedsięwzięciach - mówił prezes PiS. Polityk na posiedzeniu RBN pojawił się tylko az, 3 marca, kiedy omawiano stanowisko polskie wobec rosnącego konfliktu na Ukrainie.

Zobacz też: PiS pozbyło się skarbnika, bo Kaczyński nie lubi… Majdana?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE