Wiceminister z KORONAWIRUSEM. Janusz Kowalski komentuje swój stan zdrowia

i

Autor: Instagram

Zmiana przepisów karnych

Janusz Kowalski rozpływa się nad Ziobrą. Uchwalono "bezwzględne dożywocie" dla "zwyrodnialców". O kogo chodzi?

2022-11-17 10:00

Wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski obwieścił za pośrednictwem Twittera o kolejnym, jego zdaniem sukcesie Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Kowalski pogratulował szefowi resortu sprawiedliwości i sobie zmiany przepisów karnych, które dotyczą bezwzględnego dożywocia w kontekście określonych przestępstw.

Podczas posiedzenia Sejmu uchwalono reformę Kodeksu karnego, która zakłada m.in. bezwzględne dożywotnie pozbawienie wolności, konfiskatę aut pijanym kierowcom oraz zaostrzenie kar dla pedofilów. Radości w tej sprawie nie krył wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski, który obwieścił za pośrednictwem Twittera wiadomość dotyczącą zadowolenia z takiego obrotu spraw. Kowalski nie ukrywał, że jest to sukces Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, ale także jego jako polityka wchodzącego w skład SP.

"Klęska ponadpartyjnego bloku opozycji wspierania przestępców. Reforma kodeksu karnego przyjęta przez Sejm. Kary dla przestępców zostaną zaostrzone. O to od wielu lat zabiegał Zbigniew Ziobro. Wielka reforma! Zero litości dla przestępców!" - napisał Kowalski. 

Wtórował mu wiceprezes Solidarnej Polski Michał Wójcik.

Ziobro wbija potężną szpilę w Morawieckiego! "Liczymy, że sprawa szybko się wyjaśni"

"Wielki sukces Ziobry i calej ekipy resortu sprawiedliwości z Marcinem Warchołem na czele. W wieczornym głosowaniu przeszła potężna zmiana przepisów karnych. Będzie bezwzględne dożywocie (bez możliwości wyjścia na wolność) dla zwyrodnialców, zwiększa się ochrona dzieci! Dziękuję!" - napisał Wójcik.

Sonda
Co sądzisz o Januszu Kowalskim?
Sedno Sprawy - Janusz Kowalski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany