Janusz Korwin-Mikke

i

Autor: Janusz Korwin-Mikke / Twitter Janusz Korwin-Mikke jest jednym z najbogatszych posłów

Janusz Korwin-Mikke odchodzi?! Właśnie podali nazwisko następcy?

2022-04-22 15:56

Według serwisu Salon24.pl prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke ma zamiar przekazać władzę w ugrupowaniu. Doniesienia medialne wskazują nawet na wstępny termin tego działania oraz następcę Korwina-Mikkego. Ponadto - zdaniem dziennikarzy - prezesa mogą czekać wkrótce duże zmiany, z którymi związany jest jego… zięć.

W piątek (22 kwietnia) serwis Salon24.pl wskazał na możliwość dużych zmian na szczycie partii KORWiN. Portal zaznacza, że ustalenia te są sprzed kilku tygodni i nie mają związku z wyrzuceniem Tomasza Grabarczyka. Doniesienia medialne mówią o tym, że już za kilka miesięcy - jesienią 2022 roku - Korwin-Mikke przekaże władzę Sławomirowi Mentzenowi. 

„Gdy o to pytamy w partii KORWiN, to padają różne komentarze, ale wszyscy rozmówcy nie kryją zdziwienia: »Czyżby prezes był chory?«, »Uwierzę, gdy zobaczę«, »To niemożliwe, bo prezes jest atencjuszem«. I wiele innych, podobnych reakcji” - czytamy. Jak wskazują dziennikarze - nie jest pewne, jaka byłaby polityczna przyszłość obecnego prezesa. 

Sławomir Mentzen nie komentuje doniesień medialnych w tej sprawie, jednak też im nie zaprzecza. 

Zięć Korwina-Mikkego wejdzie do Sejmu? 

W ocenie serwisu Salon24.pl istnieje pewna możliwość zrzeczenia się mandatu posła przez Korwina-Mikkego. To by oznaczało, że zastąpiłby go kandydat z drugą największą liczbą głosów w tym samym okręgu, czyli Bartłomiej Pejo, prywatnie zięć prezesa partii KORWiN.

ZOBACZ TAKŻE: Piękne żony polskich polityków. To one ich wspierają w najgorszych chwilach!

Sonda
Czy lubisz Janusza Korwin-Mikkego?
Express Biedrzyckiej 22.04 (Leszek Balcerowicz, prof. Agnieszka Legucka, gen. Mieczysław Bieniek) Sedno Sprawy: Janusz Kowalski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają