Urodziny Donalda Tuska. Tak szef PO obchodził urodziny - ciężko harował

i

Autor: PAPARA26 Urodziny Donalda Tuska. Tak szef PO obchodził urodziny - ciężko harował

Urodziny Donalda Tuska. Szef PO był w Warszawie, a jego żona Małgorzata... [MAMY ZDJĘCIA PAPARAZZI!]

2022-04-22 17:51

Ani nie na odpoczynku, ani nie na błogim lenistwie spędził swoje 65. urodziny Donald Tuska. Szef Platformy Obywatelskiej w dniu swego święta był w Warszawie. Od rana uczciwie pracował na ważnym spotkaniu. W tym czasie jego żona Małgorzata (65 l.) plotkowała w miłej atmosferze z koleżankami na plaży.

Donald Tusk (65 l.) w piątek 22 kwietnia miał urodziny. Szef Platformy Obywatelskiej kolejny rok życia zaczął bardzo pracowicie. Zamiast od rana świętować urodziny w domu wśród bliskich i czekać na życzenia i prezenty, Tusk wybrał się do Warszawy. Polityk wziął udział w forum eksperckim "Wojna w Ukrainie - wnioski dla Polski", które zgromadziło szereg specjalistów, a dotyczyło tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Spotkanie było bardzo ważne, poruszonych zostało wiele ciekawych spraw. Co w tym czasie robiła jego żona Małgorzata Tusk? Była premierowa, gdy jej ukochany mąż harował w pocie czoła na konferencji... łapała pierwsze promienie słońca. Zgodnie z zasadą najpierw obowiązki, potem przyjemności, Małgorzata Tusk najpierw zrobiła szybkie zakupy (postawiła na zdrowie, zakupiła m.in. dorodnego arbuza), a potem spotkała się z koleżankami. Z przyjaciółkami wybrała się na pyszną kawę do kawiarni przy plaży. Tam panie plotkowały, a kto wie, może żona Tuska, radziła się przyjaciółek i obmyślała plan na urodzinowe przyjęcie dla męża? Z pewnością myślała o jubilacie, bo uśmiech nie schodził z jej twarzy! Jak zawsze wyglądała szalenie modnie: w jasnym trenczu i ciemnych okularach zadawała szyku nad morzem. 

ZOBACZ KONIECZNIE: Tak mieszka Donald Tusk. Jak wygląda jego dom w Sopocie? ZDJĘCIA

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Donalda Tuska i jego żony w dniu urodzin byłego premiera

Sonda
Chciałbyś, żeby Donald Tusk znów został premierem?
Donald Tusk kończy 65 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE