Janusz Korwin-Mikke

i

Autor: Instagram.com/@januszkorwinmikke/ Janusz Korwin-Mikke

JKM prywatnie

Janusz Korwin-Mikke pokazał kolejnego członka rodziny. Urocze zdjęcie z domowego zacisza

2022-11-22 14:06

Janusz Korwin-Mikke chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z obserwatorami, którzy śledzą jego życie prywatne za pośrednictwem internetu. Tym razem polityk związany z Konfederacją postanowił opublikować urocze zdjęcie z jednym z członków rodziny.

Janusz Korwin-Mikke często zamieszcza w internecie zdjęcia swojego ukochanego psa, Odiego, z którym polityk przeżył wiele radosnych chwil. Tym razem jednak Korwin-Mikke opublikował na Instagramie fotografie swojego kota, który ustawił się do zdjęcia jak model wyciągając jedną łapkę do przodu. Polityk na fotografii jest uśmiechnięty i ma na sobie kuchenny fartuch. Stylizacja Korwin-Mikkego nie jest przypadkowa bowiem polityk związany z Konfederacją wspólnie ze swoim futrzastym przyjacielem pozuje do zdjęcia z kuchni. Wybór miejsca także nie jest przypadkowy. Janusz Korwin-Mikke dał się w końcu poznać jako wielki fanatyk domowych przetworów. Zwłaszcza kompotu z gruszek, który robią wspólnie z żoną. O czym Dominika Korwin-Mikke opowiadała w rozmowie z "Super Expressem" dzieląc się tym, jak jej mąż robi wspomniany kompot.

"Odpoczywam po pracy w kuchni" - napisał na Instagramie Janusz Korwin-Mikke pozując z rudym kotem.

Żona Janusza Korwin-Mikkego pomaga mu robić kompot. "Pomagam Januszowi obierać gruszki"

Janusz sam robi kompot z gruszek, które wcześniej kupuje na bazarze - mówiła nam Dominika Korwin-Mikke. Żona Janusza Korwin-Mikkego pomaga mu przygotować gruszki przed przetworzeniem ich na kompot. - Pomagam Januszowi obierać gruszki - przekazała nam Dominika Korwin-Mikke. 

Janusz Korwin-Mikke daje czadu w kuchni. Wspólnie z żoną pokazali, jakie specjały szykują. Niebywałe smaki

Sonda
Kim dla Ciebie jest Janusz Korwin-Mikke?
Janusz Korwin-Mikke: To co zrobił Putin jest kretynizmem