Młodzi i ambitni

Jan Strzeżek i Miłosz Motyka z Trzeciej Drogi obalają Konfederację! Główkują przy bilardzie i... [ZDJĘCIA]

2023-08-24 5:00

Nie ma to jak przyjacielski wieczór w męskim gronie. Przedstawiciele młodego pokolenia Trzeciej Drogi Miłosz Motyka, rzecznik PSL i Jan Strzeżek z Koalicji Polskiej znają się od lat. Teraz pod wspólną polityczną banderą obmyślają wyborczą strategię. Czy wiedzą już, jak zrzucić Konfederację z trzeciego miejsca w sondażach i zająć jej miejsce? [ZOBACZ GALERIĘ]

- Znamy się z Miłoszem od wielu lat, kiedyś politycznie nieco się różniliśmy, dzisiaj współpracujemy i wiemy, że trzeba zadbać o jak najlepszy wynik Koalicji Polskiej i Trzeciej Drogi - mówi nam Jan Strzeżek. Obu panów spotkaliśmy w jednej z warszawskich restauracji, jak przy bezalkoholowym piwku rozgrywali w miłej atmosferze partyjkę bilarda. Ale nie o bilard tu tylko chodzi.

Stawka gry jest wysoka

Ambitni młodzi politycy nie ukrywają, że teraz najważniejsza rozgrywka jest tylko jedna - jesienne wybory. A stawka jest wysoka. - Te wybory będą decydujące: czy wygra jasna strona mocy, czy wygra imperium zła, jakim jest Prawo i Sprawiedliwość - mówi wprost Jan Strzeżek. Widać, że panowie nadają na jednej fali i dobry humor ich nie opuszcza, mimo nie najlepszych ostatnio notowań Trzeciej Drogi. Czy mają już plan, jak zostawić Konfederację w tyle i stanąć na wyborczym podium? - Dobrze się po pracy zrelaksować, a wtedy przychodzą najlepsze pomysły - zdradza nam Jan Strzeżek. Wygląda na to, że i tym razem ta strategia zadziałała, bo politycy Trzeciej Drogi zakończyli spotkanie w doskonałych humorach. 

Express Biedrzyckiej - Jan STRZEŻEK
Sonda
Czy grałeś kiedyś w bilard?