Kurscy

i

Autor: AKPA Kurscy

Jacek Kurski tańczy z żoną w Opolu. Co za wygibasy! [WIDEO]

2022-06-19 21:56

Z powodu festiwalu Opole 2022 szef TVP Jacek Kurski miał pracowity tydzień. Na szczęście, udało mu się znaleźć chwilę, żeby oddać się muzycznemu szaleństwu i zatańczyć wspólnie z żoną. Zobaczcie, jak tańczą państwo Kurscy. To nagranie to prawdziwa perełka.

Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, przyjechał do Opola wraz z małżonką Joanną. Para uczestniczy w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej. Jacek Kurski często jest gościem rozmaitych koncertów i festiwali organizowanych lub transmitowanych przez TVP. Kurscy byli wśród publiczności na koncercie "Od Opola do Opola". 

Festiwal w Opolu to prawdziwe święto muzyki. W trakcie festiwalu posłuchac można największych gwiazd oraz największych hitów. Stopy wręcz same wystukują popularne rytmy. Okazało się, że szef TVP Jacek Kurski również nie był w stanie przezwyciężyć zamiłowania do muzyki i tańca. W trakcie festiwalu można było zobaczyć, jak wspólnie z żoną daje się ponieść muzycznemu rytmowi. 

Zobaczcie sami jak pięknie razem wyglądają! Co za taniec!

Państwo Kurscy musieli mieć w Opolu udany weekend. Wcześniej gościom festiwalu udało się wypatrzeć, jak śpiewają. Wspólnie z publicznością i zespołem Taraka zaśpiewali m.in. piosenkę "Podaj rękę Ukrainie".  Ostatni dzień festiwalu był bardzo ważny dla Kurskich. Tego dnia ich córka postawiła pierwsze kroki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE