Andrzej Duda, Agata Duda

i

Autor: Andrzej Duda, Agata Duda Andrzej Duda, Agata Duda

Historia miłości Andrzeja i Agaty Dudów. Aż ciężko uwierzyć, jak zaczęła się ich znajomość!

2022-02-12 12:00

Walentynki za pasem, a to doskonała okazja, by przypomnieć historię miłości chyba najbardziej znanej pary w Polsce, czyli Andrzeja Dudy i jego małżonki. Choć dziś wydają się parą idealną, nie zawsze tak było, a początki ich znajomości nie zwiastowały narodzin uczucia… Aż ciężko uwierzyć, jak zaczął się ich związek!

Andrzej i Agata Dudowie pobrali się w 1994 roku, ale zanim do tego doszło, prezydent musiał się sporo natrudzić, by zdobyć serce swojej wybranki! Para poznała się na jednej z krakowskich imprez organizowanych przez znajomego. - Pamiętam, że Andrzej odprowadził wtedy mnie i moją koleżankę do domu – tak pierwsza dama wspominała w jednym z wywiadów. Zaczęli się spotykać jeszcze w liceum, choć nie zaiskrzyło od razu. Agata Duda wydawała się nie zainteresowana zalotami Andrzeja Dudy, pasjonata podróży i górskich wojaży. Sama wolała spędzać czas w zaciszu domowym. Mimo to dawała się zapraszać do kina czy na letnie tańce, a w końcu narodziło się uczucie, które przetrwało przez wiele lat. Według Vivy, koledzy Andrzeja Dudy twierdzą, ze zakochał się od pierwszego wejrzenia i nie ustępował w walce o swoją wybrankę. To Agata Duda potrzebowała czasu, by odwzajemnić miłość. Jak się okazało, cierpliwość popłaciła, a dziś trudno wyobrazić sobie bardziej zgraną parę niż Andrzej i Agata Dudowie!

Sprawdź: Historia miłości Moniki Olejnik i jej partnera. Kolosalna różnica wieku! To dlatego o nim milczy?

Sonda
Lubisz Agatę Dudę?
Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają