Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Jacek Jaśkowiak i gen. Mirosław Różański. W "Sednie Sprawy": Jan Grabiec

2022-10-13 5:30

W czwartek 13 października 2022 roku Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Jacka Jaśkowiaka oraz generała Mirosława Różańskiego. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Janem Grabcem.

W czwartkowym "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi będą Jacek Jaśkowiak i generał Mirosław Różański

Jacek Jaśkowiak to polski polityk i przedsiębiorca, od 2014 prezydent Poznania. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Był stypendystą GFPS na Uniwersytecie w Bielefeld Od 2019 wykładowca na kierunku "urban management" w Collegium Da Vinci w Poznaniu. W 2021 otrzymał nagrodę "Komeda UMP", przyznaną przez Senat Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. 

Mirosław Różański to generał broni rezerwy Wojska Polskiego, doktor nauk o obronności (2011). Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych w latach 2015–2016.  W 2017 powołał Fundację „Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints”, w której objął stanowisko prezesa zarządu.

Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Jan Grabiec

Jan Grabiec to polski polityk i samorządowiec. W latach 2006–2015 starosta legionowski, w 2015 podsekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, poseł na Sejm VIII i IX kadencji, rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Dudek: "Rządowi sprawa cen węgla wyrwała się spod kontroli" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają