Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: gen. Stanisław Koziej i Krzysztof Brejza. W "Sednie Sprawy": Sławomir Mentzen

2022-10-17 5:30

W poniedziałek 17 października Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie generała Stanisława Kozieja oraz Krzysztofa Brejzę. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia ze Sławomirem Mentzenem.

W "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi będą gen. Stanisław Koziej i Krzysztof Brejza

Stanisław Koziej to polski wojskowy, nauczyciel akademicki i urzędnik państwowy, generał brygady Wojska Polskiego, profesor nauk wojskowych. W latach 1996–1997 szef Misji Polskiej do Komisji Nadzorczej Państw Neutralnych w Korei, w latach 2005–2006 wiceminister obrony narodowej, w latach 2010–2015 szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego i członek Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Krzysztof Brejza to polski polityk i prawnik, doktor nauk prawnych, poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji, senator X kadencji. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem zawodowym magistra prawa w 2007, a także studia na kierunku stosunki międzynarodowe na tej uczelni w 2012. W 2014 uzyskał stopień doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen to polski polityk, przedsiębiorca, doradca podatkowy i doktor nauk ekonomicznych. 15 października 2022 roku na kongresie KORWiN (mającej wówczas dwóch posłów w 11-osobowym kole poselskim Konfederacji) jej prezes Janusz Korwin-Mikke złożył rezygnację, a Sławomir Mentzen został wybrany na jego następcę. Otrzymał 302 głosy za i 14 przeciw, a 10 osób się wstrzymało

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Dudek: "Rządowi sprawa cen węgla wyrwała się spod kontroli" [Express Biedrzyckiej]