Andrzej Duda. Forum gospodarcze Polskiego Funduszu Rozwoju

i

Autor: KPRP Andrzej Duda. Forum gospodarcze Polskiego Funduszu Rozwoju

Generał BEZ SKRĘPOWANIA do Dudy: "Człowieku, ogarnij się". Skandal w polskim wojsku

2020-06-01 6:52

Takie słowa do głowy państwa?! Czegoś takiego w polskim wojsku dawno nie słyszano. W końcu Andrzej Duda - jako Prezydent RP - jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Nie przeszkodziło to jednak Generałowi brygady Wojska Polskiego w stanie spoczynku, a także byłemu szefowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego w niego przywalić. Stanisław Koziej wywołał niezły skandal.

Generał Stanisław Koziej nie wytrzymał po słowach Andrzeja Dudy dotyczących budowy kanału Żeglugowego na Mierzei Wiślanej. Zdaniem prezydenta kanał ma " ma charakter wzmacniania polskiej suwerenności, niezależności i wolności". Duda podczas wizyty na budowie przywalił w rząd PO-PSL i zaznaczył, że inwestycję tę zapowiedział Jarosława Kaczyński już w 2007 roku. -  Potem, kiedy rządy się zmieniły, ta inwestycja została porzucona. Przez 8 lat rządzący Polską, koalicja PO-PSL w ogóle o niej nie wspomniała, nie realizowała jej, nie podejmowała w tym zakresie żadnych działań. Kiedy Zjednoczona Prawica wygrała wybory w 2015 r., a ja zostałem prezydentem wróciliśmy do czynnej realizacji tego wielkiego zadania - podkreślił Duda. Słowa głowy państwa nie przypadły do gustu Stanisławowi Koziejowi. Były szef BBN bez krępacji huknął w Andrzeja Dudę.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Ziemowit Gowin? Wulgarnie ZMASAKROWAŁ PiS W #hot16challenge2!

Generał po żołniersku - krótko i na temat - skomentował wypowiedź prezydenta. "Jezus Maria! Co ten kandydat Andrzej Duda plecie. Suwerenność Polski zależy od przekopania Mierzei Wiślanej. Człowieku, ogarnij się" - napisał na Twitterze Stanisław Koziej. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany