YT Miniatura Express 18.11

i

Autor: SE

Goście piątkowych programów Super Expressu

Gen. Mieczysław Bieniek, Tomasz Siemoniak i Robert Pszczel w "Expressie Biedrzyckiej". Michał Wypij w "Sednie Sprawy"

2022-11-17 20:18

Incydent z Przewodowa dobitnie ilustruje jak nieprzewidywalne są wydarzenia ostatnich dni. Nierzadko więc ciężko odnaleźć się w szybko zmieniającym się świecie bez głosu ekspertów. Dlatego więc w naszych programach "Express Biedrzyckiej" oraz "Sedno Sprawy" gościć będą w piątek goście, którzy będą komentować bieżące wydarzenia.

W piątek 18 listopada czekają nas kolejne odsłony popularnych programów publicystycznych. Najpierw o godzinie 8:47 na żywo będziecie mogli obejrzeć "Sedno Sprawy" prowadzone przez Jacka Prusinowskiego z Radia Plus. Gościem w programie będzie Michał Wypij, wiceprezes Porozumienia.

"Sedno Sprawy" i "Express Biedrzyckiej" do obejrzenia na naszym kanale YouTube

Następnie o 09:00 zaczyna się "Express Biedrzyckiej" prowadzony przez Kamilę Biedrzycką. Gośćmi w programie będą o 09:10 gen. Mieczysław Bieniek, były Zastępca Dowódcy Strategicznego NATO oraz o 09:40 Tomasz Siemoniak, polityk Koalicji Obywatelskiej, były minister obrony narodowej. W programie pojawi się także Robert Pszczel, polski dyplomata i były dyrektor Biura Informacji NATO w Moskwie.

Prowadzący będą rozmawiać ze swoimi gośćmi na bieżące tematy polityczne, sprawy międzynarodowe oraz wojnę w Ukrainie. Obydwa programy dostępne będą na kanale YouTube "Super Expressu".

Poniżej galeria z modlitwy za ofiarami eksplozji w Przwodowie

Sonda
Czy twoim zdaniem wydarzenie w Przewodowie wpłynie na polską gospodarkę?
Andrzej Duda w Przewodowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany