Jarosław Kaczyński

i

Autor: ART SERVICE Jarosław Kaczyński

Nie będzie zadowolony

Fatalne wieści dla Jarosława Kaczyńskiego! Tego się nie spodziewał

2024-07-10 8:29

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie ma powodów do radości. W ostatnim czasie nie tylko zrobiło się głośno o liście na temat użytkowania środków z Funduszu Sprawiedliwości polityka do Zbigniewa Ziobry, ale też jego partia straciła dużo poparcia. Wszystko ujawnia najnowszy sondaż.

Jarosław Kaczyński z pewnością nie może jeszcze cieszyć się beztroskim, wakacyjnym odpoczynkiem. Wyniki najnowszego sondażu United Surveys przeprowadzonego dla Wirtualnej Polski musiały go mocno zaniepokoić. W badaniu zapytano Polaków, na kogo by zagłosowali, gdyby wybory odbyły się teraz.

Miejsce pierwsze zajęło KO z wynikiem 31,2 proc. czyli o 3,2 pkt. proc. mniej niż w poprzednim badaniu, które odbyło się w czerwcu. Drugie miejsce należy do PiS, które może liczyć na 27,2 proc. poparcia. To o 6,5 pkt. proc. mniej niż podczas poprzedniego badania! Takie wiadomości z pewnością nie ucieszą prezesa partii, który przez lata cieszył się największym poparciem społeczeństwa.

Podium zamyka Konfederacja z 11 proc. poparciem, notując spadek o 0,9 pkt. proc. Dalej znajduje się Trzecia Droga, na którą zagłosowałoby 9 proc. respondentów. Ostatnie miejsce zajęła Lewica z wynikiem 7,7 proc. Z kolei 13,8 proc. ankietowanych nie wiedziało, na kogo chciałaby zagłosować.

Zapytano także, kto z badanych wzięłoby udział w wyborach, gdyby te miały się odbyć w najbliższą niedzielę. Chęć wzięcia udziału w głosowaniu zadeklarowało 48,5 proc. osób.

W naszej galerii zobaczysz, jak mieszka Jarosław Kaczyński:

QUIZ o Jarosławie Kaczyńskim. Pytania bez tabu nie tylko dla wyborców PiS

Pytanie 1 z 17
Czy Jarosław Kaczyński ma żonę i dzieci?
NAJGORSZY PREZYDENT W DZIEJACH POLSKI?! [Dudek o Polityce]
Listen on Spreaker.