Kamila Biedrzycka

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express

Środowe wydanie

Express Biedrzyckiej: Tomasz Trela i Michał Kamiński. Sedno Sprawy: Adrian Zandberg

2024-05-14 21:01

Już jutro w środę (15.05) Kamila Biedrzycka i Jacek Prusinowski zadadzą bezkompromisowe pytania, by omówić najgorętsze wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" będą: Tomasz Trela i Michał Kamiński. Również gorących tematów nie zabraknie w programie "Sedno Sprawy", a gościem Jacka Prusinowskiego będzie : Adrian Zandberg . Rozmowę będzie można obejrzeć na stronie se.pl oraz na naszych kanałach Facebook oraz YouTube. Gdzie i o której będzie transmisja? O czym porozmawiają prowadzący z zaproszonymi gośćmi?

Gorących wątków politycznych nie zabraknie

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Kamili Biedrzyckiej. Gośćmi Biedrzyckiej w środę (15 maja), o godzinie 9:07 będzie: Tomasz Trela i Michał Kamiński. Również gorących tematów nie zabraknie w programie "Sedno Sprawy", a gościem Jacka Prusinowskiego, o godzinie 8:45 będzie: Adrian Zandberg. Nie zabraknie bieżących tematów elektryzujących obecnie opinię publiczną. 

Zaproszeni goście w obu programach odniosą się m.in.: do zaostrzenia protestu rolników, którzy trwa w Sejmie. Problem związany głównie z Zielonym Ładem i zboża to główne punkty zapalne w rolnictwie.

Według zapowiedzi premiera Donalda Tuska, w przyszłym tygodniu ma ruszyć komisja do spraw badania wpływów rosyjskich, jakich ustaleń możemy się spodziewać? 

Dzisiaj (14.05) UE ostatecznie zatwierdziła pakt migracyjny zaproszeni goście skomentują polski kierunek jaki może obrać polski rząd jeśli chodzi o przyjmowanie migrantów, w kontekście zwłaszcza zapowiedzi premiera Tuska o budowie fortyfikacji na wschodniej granicy.  

Nie milkną echa serii pożarów w Polsce. Czy mógł to być sabotaż? Politycy odniosą się również do ostrzeżeń służb, które informują o tym, że Polska zagrożona jest w największym stopniu akcjami bezpośrednimi Rosji w trakcie eurpejskich wyborów. 

Te i więcej gorących tematów politycznych nie zabraknie w Ekspresie Biedrzyckiej i Sednie Sprawy. O co jeszcze zapytają dziennikarze? Oglądajcie!

Rozmowę będzie można obejrzeć na stronie se.pl oraz na naszych kanałach Facebook oraz YouTube.

Biedrzycka Kaczynski na premiera

QUIZ PRL. Znane marki PRLu

Pytanie 1 z 16
Popularny jednokasetowy radiomagnetofon PRL-u nosił nazwę:
Meble PRL