Biedrzycka

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS, ANDRZEJ LANGE, TWITTER

"Express Biedrzyckiej"

"Express Biedrzyckiej": prof. Antoni Dudek oraz prof. Agnieszka Legucka. "Sedno Sprawy": Małgorzata Kidawa-Błońska

2022-10-27 20:20

Na polskiej scenie politycznie nie brakuje gorących tematów i aktualnych wydarzeń, o których można rozmawiać. Kamila Biedrzycka zada bezkompromisowe pytania, by omówić kwestie najbardziej nurtujące Polaków. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" będzie prof. Antoni Dudek oraz prof. Agnieszka Legucka. W programie "Sedno Sprawy" Jacka Prusinowskiego pojawi się natomiast Małgorzata Kidawa-Błońska.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy": 28.10.2022

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamili Biedrzyckiej prof. Antoni Dudek. Rozmowa rozpocznie się w piątek (28.10.22) o godzinie 9:00 na naszym kanale na You Tube i nie możecie jej przegapić. Ale to nie jedyny gość programu "Express Biedrzyckiej"! Kamila Biedrzycka porozmawia również prof. Agnieszka Legucka. Zapraszamy do oglądania i aktywnego komentowania w trakcie transmisji internetowych.

W programie "Sedno Sprawy" Jacka Prusinowskiego pojawi się natomiast poseł Małgorzata Kidawa-Błońska z Koalicji Obywatelskiej. Omówione zostaną wszystkie najważniejsze wydarzenia biznesowe, polityczne i międzynarodowe. Nie możecie tego przegapić!

Sonda
Czy obecna drożyzna wpłynęła na twoje życie?
Express Biedrzyckiej - Gen. Drewniak: "Dzisiaj Ukraina ma inicjatywę i to Ukraina dyktuje warunki gdzie atakuje" [Express Biedrzyckiej]