Sławomir Nitras, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, prof. Anna Siewierska-Chmaj

i

Autor: FACEBOOK, SUPER EXPRESS

"Express Biedrzyckiej"

"Express Biedrzyckiej": Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz oraz prof. Anna Siewierska-Chmaj. "Sedno Sprawy": Sławomir Nitras

2022-10-20 22:09

Na polskiej scenie politycznie nie brakuje gorących tematów i aktualnych wydarzeń, o których można rozmawiać. Kamila Biedrzycka zada bezkompromisowe pytania, by omówić kwestie najbardziej nurtujące Polaków. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" będzie politolog Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz oraz prof. Anna Siewierska-Chmaj. W programie "Sedno Sprawy" Jacka Prusinowskiego pojawi się natomiast poseł Sławomir Nitras z Koalicji Obywatelskiej.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy": 25.10.2022

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamili Biedrzyckiej z politolog Katarzyną Pełczyńska-Nałęcz. Rozmowa rozpocznie się we wtorek (25.10.22) o godzinie 9:00 na naszym kanale na You Tube i nie możecie jej przegapić. Ale to nie jedyny gość programu "Express Biedrzyckiej"! Kamila Biedrzycka porozmawia również z prof. Anną Siewierska-Chmaj. Zapraszamy do oglądania i aktywnego komentowania w trakcie transmisji internetowych.

W programie "Sedno Sprawy" Jacka Prusinowskiego pojawi się natomiast poseł Sławomir Nitras z Koalicji Obywatelskiej. Omówione zostaną wszystkie najważniejsze wydarzenia biznesowe, polityczne i międzynarodowe. Nie możecie tego przegapić!

Sonda
Czy drożyzna jest dla Ciebie problemem?
Karpacz 2022: Marek Chraniuk
Nasi Partnerzy polecają