Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

Czwartkowe wydanie

Express Biedrzyckiej NA ŻYWO: Leszek Miller, Andrzej Byrt. "Sedno Sprawy": Wojciech Skurkiewicz

2023-01-25 17:53

Na polskiej scenie politycznie nie brakuje gorących tematów i aktualnych wydarzeń, o których można rozmawiać. Kamila Biedrzycka zada bezkompromisowe pytania, by omówić kwestie najbardziej nurtujące Polaków. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" będzie były premier Leszek Miller oraz Andrzej Byrt. Gościem Jacka Prusinowskiego będzie Wojciech Skurkiewicz.

Express Biedrzyckiej na Żywo

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamili Biedrzyckiej w czwartek z eurodeputowanym oraz byłym premierem Leszkiem Millerem. Nie możecie przegapić tej rozmowy. Ale to nie jedyny gość programu "Express Biedrzyckiej"!

Pojawi się również były ambasador RP w Niemczech i we Francji Andrzej Byrt. Omówione zostaną wszystkie najważniejsze wydarzenia biznesowe, polityczne i międzynarodowe. Nie możecie tego przegapić! Oglądajcie "Express Biedrzyckiej na stronie se.pl oraz na naszych kanałach Facebook oraz YouTube.

Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno sprawy" będzie Wojciech Skurkiewicz - senator PiS, wiceminister obrony narodowej. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Sonda
Interesujesz się polityką?
Senator Polski 2050 : Będziemy radykalnym centrum, idziemy swoją drogą (Express Biedrzyckiej - Jacek BURY)
Nasi Partnerzy polecają