Szymon Hołownia

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Szymon Hołownia

Puściły mu nerwy!

Emocje poniosły Szymona Hołownię na spotkaniu w Pile! „Ludzie, to kompletny absurd”

2023-03-23 22:29

Lider Polski 2050 Szymon Hołownia pojawił się w Pile, gdzie spotkał się z mieszkańcami tego miasta. Podczas swojej przemowy wyraźnie dał się ponieść emocjom i podniesionym głosem zaczął mówić o wyborach parlamentarnych, które odbędą się jesienią tego roku. Nie wszystkim te słowa się spodobają.

Szymon Hołownia postanowił poruszyć temat opozycji w świetle nadchodzących wyborów. - Opozycja pogrążyła się w absurdalnych wewnętrznych wojnach, w przemocowych rozgrywkach, [...] wysyłaniem się nawzajem do piekła, straszeniem, szantażowaniem obelgach – mówił mocno podniesionym głosem. Widać, że ta sprawa wzbudziła w nim wiele emocji. Został także zapytany o wybory przez jedną z osób na publiczności. Odpowiedział w bardzo dobitny sposób - Jedna lista to sen Kaczyńskiego – stwierdził Szymon Hołownia i podkreślił, że opozycja w żaden sposób nie powinna ułatwiać prezesowi PiS pracy.

Wyszedł też z konkretną propozycją dla opozycji. - Mówię od dwóch lat: zróbmy sensownie dwa bloki. Jeden bardziej centrowy, drugi centro-lewicowy – zaznaczył lider Polski 2050. - Dzisiaj chciałbym po tej demokratycznej stronie zobaczyć coś, czego jest tak mało: wiarę w zwycięstwo. Dzisiaj musimy robić wszystko, żeby przekonać ludzi, że chcemy wygrać, że to jest w naszym zasięgu – przekonywał polityk. Nie wszystkim jednak te słowa mogą się spodobać, bowiem jedna lista opozycji wciąż ma wielu zwolenników.

W naszej galerii poniżej zobaczysz, jak mieszka Szymon Hołownia.

Sonda
Zgadzasz się z Szymonem Hołownią?
Szymon Hołownia o sukcesie Polski 2050: "Jest klient na nasz produkt, bo ludzie od 3 lat dopłacają do tego, by firma istniała" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany