Władymir Putin

i

Autor: AP Władymir Putin

SZOK

Dziwaczne zachowanie Putina. Nagle zaczął pokazywać groteskowe gesty, co się z nim dzieje? [WIDEO]

2022-09-20 9:35

Nagranie z dziwacznym zachowaniem Władimira Putina obiegło świat. Do zaskakującej sytuacji doszło, gdy rosyjski prezydent czekał na spotkanie z prezydentem Turcji. Putin był gotowy do rozmowy z Recepem Tayyipem Erdoganem, ale jego rozmówca się spóźniał. Wtedy Putin zaczął dziwnie gestykulować.

Dziwne zachowania i miny Władimira Putina

Władimir Putin jest politykiem, na którego zachowania, gesty i miny, patrzy cały świat. Wcale nie chodzi o jego wybitne osiągnięcia. Putin jako ten, który rozpętał wojnę na Ukrainie ponad pół roku temu, jest pilnie obserwowany przez wszystkich. Do tego dochodzą doniesienia na temat jego stanu zdrowia. Wszystko to sprawia, że każde nawet najdrobniejsze gesty są poddawane analizie, a jeśli już dochodzi do zaskakujących zachowań, jest to jeszcze bardziej dyskutowane. Tak się stało po tym, jak świat obiegło nagranie przestawiające Putina czekającego na Erdogana. 

Express Biedrzyckiej: Gen. Dukaczewski wprost o tym, jakie 3 cele wobec Polski ma Rosja Putina. Podał konkrety

Szokujące, co zrobił Putin, gdy czekał na Erdogana. 10. sekundowe nagranie obiegło świat

Nagranie trwa zaledwie 10 sekund, ale pokazuje dziwacznie zachowującego się Putina. Widać na nim, jak rosyjski prezydent stoi tuż przy przygotowanych do spotkania miejscach i macha do zebranych dziennikarzy. Następnie wskazuje palcem na gości witających się po lewej stronie. Właśnie w tej grupce miał być, zdaniem tureckich mediów, były sekretarz prasowy tureckiego przywódcy. Putin miał naśladować to powitanie, wykonując gest uścisku i pocałunku, a na jego twarzy widać było zaskoczenie. Do tego zaczął gestykulować i wzruszać ramionami, jakby dziwiąc się, co też robią zauważone przez niego osoby. 

To już kolejne zaskakujące zachowanie Władimira Putina w ostatnim czasie. To też kolejny raz, gdy Putin musiał czekać na swojego rozmówcę. 

Sonda
Czy Twoim zdaniem Władimir Putin cierpi na jakąś chorobę?
Listen to "Putin cieszy się z działań PiS. Antoni Macierewicz będzie siedział - Marcin Kierwiński [SEDNO SPRAWY]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają