Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie

i

Autor: AKPA Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie

Koszmar Kwaśniewskiej! To, co przeżyła będąc w ciąży wywołuje dreszcze

2022-01-11 16:52

Jolanta Kwaśniewska i jej mąż Aleksander Kwaśniewski, mają tylko jedną córkę, Aleksandrę. Chociaż Ola to już dorosła kobieta, to nadal rodzicom leży na sercu jej dobro. Niesłychany dramat Jolanta Kwaśniewska przeżyła, gdy była w 8 miesiącu ciąży z córką. Wtedy doszło do potwornego wypadku!

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski pobrali się w 1979 roku. Ich miłość zaczęła się niemal od pierwszego wejrzenia. Młody Kwaśniewski poznał przyszłą żonę na imprezie i z miejsca się zakochał! - Wyglądała zjawiskowo: niezwykle zgrabna, miała długie, kasztanowe, jedwabiste włosy - wspominał po latach w książce "Pierwsze damy III RP". Jak dodawał od razu na tej imprezie oznajmił koledze, że piękna dziewczyna zostanie jego żoną. I się nie mylił. Dwa lata po ślubie, w 1981 roku na świat przyszła jedyna córka Kwaśniewskich, Aleksandra. Jednak tuż przez narodzinami córki, Jolanta Kwaśniewska przeżyła koszmarne zdarzenie. Doszło do dramatu! Wszystko działo się, gdy Kwaśniewska była w ciąży, a dokładnie w 8. miesiącu ciąży, czyli niemal równo 41 lat temu. To wtedy doszło do wypadku!

Dramat Kwaśniewskiej! To, co przeżyła będąc w ciąży wywołuje dreszcze. To był koszmar!

O przerażającym wypadku Jolanta Kwaśniewska opowiedziała w książce "Pierwsze damy III RP". Była prezydentowa wspominała, jak to mąż był zabiegany w pracy, a jej zostawiał malucha, by mogła robić zakupy i załatwiać sprawunki. Pewnego razu, a Kwaśniewska była wtedy w ciąży na krótko przed rozwiązaniem, doszło do wypadku: - W ósmym miesiącu ciąży miałam wypadek, mojego malucha skasował wielki kamaz. Koszmarne przeżycie, trauma. Przestałam czuć ruchy dziecka -  opowiadała na łamach książki. - Martwiłam się o nie, a nie było wtedy czegoś takiego jak USG. Mąż zawiózł mnie do szpitala na Starynkiewicza, zostawiono mnie na oddziale patologii ciąży. Chwalić Pana Boga, Oleńka urodziła się cała i zdrowa - wspominała tragiczne przejścia Kwaśniewska po latach. 

CZYTAJ TEŻ>>>Jolanta Kwaśniewska wchodzi do gry! Była pierwsza dama pokona PiS?! Oberwało się Tuskowi

NIŻEJ ZOBACZYSZ WSPÓLNE ZDJĘCIA JOLANTY I ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKICH. KLIKJNIJ W ZDJĘCIA NIŻEJ

Sonda
Czy Jolanta Kwaśniewska powinna stratować w wyborach?
Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: PiS upaja się podsłuchami. Zbliżamy się do piekła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE