Dorota Gawryluk w odważnych kreacjach

i

Autor: AKPA Dorota Gawryluk w odważnych kreacjach

Dorota Gawryluk prawie nie pokazuje męża. Pochodzi z zagranicy i nie jest katolikiem! Mamy jego zdjęcia!

2021-06-08 13:52

Dorota Gawryluk to wielka gwiazda telewizji. Przez jakiś czas pracowała w TVP, jednak kojarzona jest głównie z Polsatem. Trzy lata temu dziennikarka awansowała nawet na stanowisko dyrektora pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Słynna 49-letnia prezenterka bardzo wcześnie wyszła za mąż. Miała zaledwie 21 lat. Mimo to jej małżonek nie jest szerzej znany. Dorota Gawryluk bowiem prawie nie pokazuje męża. A szkoda, bo to bardzo ciekawa postać. Jerzy Gawryluk pochodzi z zagranicy i - w przeciwieństwie do żony - nie jest katolikiem! Zobacz w naszej galerii, jak wygląda mąż Doroty Gawryluk. Mamy jego zdjęcia.

Dorota Gawryluk znana jest ze swojego przywiązania do wiary, Co ciekawe - choć sama jest katoliczką - jej mąż wierzy inaczej, choć w tego samego Boga. Pochodzący z Białorusi Jerzy Gawryluk jest bowiem prawosławny. Z tego powodu w ich domu odbywają się dwie Wigilie. - Nie odczułam nigdy żadnych różnic, poza tym, że prawosławna jest później. Jeśli chodzi o szczodrość, różnorodność tego, co pojawia się na świątecznych stołach, także gościnność, jest tak samo. To coś, co łączy tradycję wschodnią z moją - tą, w której wyrosłam. Na Podlasiu, w rodzinnych stronach męża, czuję się jak w domu - mówiła Dorota Gawryluk w rozmowie z portalem Styl.pl. Mimo pewnych różnic kulturowych dziennikarka świetnie dogaduje się z mężem, choć awantur też nie brakuje. - Rozwodzimy się z Jerzym co najmniej trzy, cztery razy w roku, ale żadne z nas nie ma czasu by iść do sądu i załatwić te wszystkie nudne formalności - żartowała kiedyś Dorota Gawryluk cytowana przez portal Pomponik. Zobacz w naszej galerii, jak wygląda przystojny mąż Doroty Gawryluk. Mężczyzna jest starszy od żony o rok.

CZYTAJ TAKŻE: Prawda o starzeniu Beaty Szydło. Te zdjęcia nie kłamią. Tak zmieniła ją wielka polityka

We wspomnianym wywiedzie z portalem Styl.pl Dorota Gawryluk zapytana została także o szczęście rodzinne. Recepta na sukces jest prosta. - Boska opieka i ciągła praca nad związkiem. Jest to także kwestia podejścia do sprawy, bo jeśli pewne rzeczy traktuje się poważnie, no to traktuje się je poważnie! I jeszcze szczęścia, nie wszyscy je mają. Dla mnie rodzina to jest istota i najważniejsza rzecz w życiu, ale miałam też szczęście, że trafiłam na partnera, który to rozumie i myśli tak samo jak ja. Jeśli z obu stron jest ta sama postawa, że to dla nas najważniejsze, to o to dbamy. I nawet jeśli zdarzają się trudniejsze okresy, to jesteśmy ze sobą - podkreśliła dziennikarka Polsatu. 

CZYTAJ TEŻ: Tak wyglądał Tomasz Lis, gdy był z Kingą Rusin! Zupełnie inna osoba, niesamowita przemiana [Zdjęcia]