Zamaskowany facet majstruje przy samochodzie Tusków. Co on tam robi?!

2022-01-11 15:48
Tusk skrobie szyby żonie
Autor: PAPARA07 Tusk skrobie szyby żonie

Mężczyzna w kapturze z maską na twarzy stoi przy samochodzie Tusków. Kto to taki? Czy należy się martwić? Nie! To sam Donald Tusk. Co tam robił? Skrobał szyby ze szronu.

Donald Tusk (65 l.) pod koniec listopada urządził sobie szaleńczy rajd ulicami niewielkiego Wiśniewa (woj. mazowieckie). Szef PO, Donald Tusk, za szybką jazdę elegancką limuzyną będzie musiał pokutować jeszcze przez kilka tygodni. Za to, że przekroczył prędkość stracił prawo jazdy na 3 miesiące, dostał punkty karne i mandat. Teraz kierować nie ma prawa, więc podróżuje tylko jako pasażer. Nie jest jednak z tych, którzy wożą się za darmo i odwdzięcza się, jak umie. Ostatnio przyłapaliśmy byłego premiera, gdy z zapałem skrobał szyby w aucie, za kierownicą którego później siedziała jego żona Małgorzata Tusk (65 l.). Były premier dawał z siebie wszystko, by jak najlepiej oczyścić szyby ze szronu. Dokładnie z każdej strony oczyszczał szyby skrobaczką. Szło mu szybko i sprawnie. Z pewnością chciał się pokazać przed żoną z jak najlepszej strony. Taki mąż to prawdziwy skarb!

KLIKNIJ>>>Dramat Kwaśniewskiej! To, co przeżyła będąc w ciąży wywołuje dreszcze. To był koszmar!

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ. ZOBACZCIE, JAK SKROBANIE SZYB ZE SZRONU IDZIE TUSKOWI

Sonda
Kogo bardziej cenisz - Jarosława Kaczyńskiego czy Donalda Tuska?
Polacy są w FURII! Jest GORZEJ niż za TUSKA | KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE