Donald Tusk z torbą listonosza powrócił do Sopotu

i

Autor: PAPARA 26 Donald Tusk z torbą listonosza powrócił do Sopotu

Donald Tusk dzień po urodzinach pojechał w jedno miejsce. Uwagę zwraca szczegół [PAPARAZZI]

2022-04-23 15:55

Donald Tusk wrócił do Sopotu do swojego domu. Dzień wcześniej (22 kwietnia) szef Platformy Obywatelskiej obchodził swoje urodziny. W tym roku skończył już 65 lat! Ten ważny dzień spędził w Warszawie, pracując na ważnym spotkaniu. Polityk wziął udział w forum eksperckim "Wojna w Ukrainie - wnioski dla Polski", które zgromadziło szereg specjalistów, a dotyczyło tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.

Polityk od zawsze był związany z Trójmiastem. Urodził się i wychował w Gdańsku. Tam ukończył szkołę podstawową, I Liceum im. Mikołaja Kopernika, a następnie studia. Tusk jest absolwentem historii. Uczył się na Uniwersytecie Gdańskim. 

Aktualnie Tusk mieszka w Sopocie. Wbrew oczekiwaniom jego dom to nie luksusowa willa czy apartament, a jedynie 3-pokojowe mieszkanie na parterze. Budynek nie wyróżnia się niczym specjalnym. Jest to zwykła powojenna kamienica.

ZOBACZ TAKŻE: Urodziny Donalda Tuska. Szef PO był w Warszawie, a jego żona Małgorzata... [MAMY ZDJĘCIA PAPARAZZI!]

Mieszkanie stało puste od lat, nie było na nie chętnych. Syn zmarłej właścicielki opowiadał nam, że co roku spędzał tu całe wakacje i czuł się wspaniale, bo pomimo obskurnego otoczenia mieszkanie ma w sobie niezwykły czar – opowiadała Małgorzata Tusk w swojej książce.

Dzień wcześniej (22 kwietnia) polityk celebrował swoje urodziny. Nie spędził ich jednak na odpoczynku, a wręcz przeciwnie - ciężko pracował. Szef PO wziął udział w forum eksperckim "Wojna w Ukrainie - wnioski dla Polski", które zgromadziło szereg specjalistów, a dotyczyło tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Teraz Tusk wrócił do Sopotu i udał się do swojego domu. Z pewnością zasłużył na odrobinę odpoczynku w domowych pieleszach! 

Express Biedrzyckiej 22.04 (Leszek Balcerowicz, prof. Agnieszka Legucka, gen. Mieczysław Bieniek) Sedno Sprawy: Janusz Kowalski
Sonda
Chciałbyś, żeby Donald Tusk znów został premierem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE