Debata przedwyborcza Najważniejsze wybory. Tak będzie wyglądała debata Super Expressu i Polskiego Radia 24

i

Autor: SE

Wybory w Polsce

Debata przedwyborcza "Najważniejsze wybory". Tak będzie wyglądała debata Super Expressu i Polskiego Radia 24 [REGUŁY DEBATY]

2023-09-07 12:45

Debata przedwyborcza organizowana pod hasłem "Najważniejsze wybory" organizowana jest przez Super Express i Polskie Radio 24. Debata odbędzie się w niedzielę 10 września 2023 roku o godzinie 18:00. Jak będzie przebiegała debata? Ujawniamy szczegóły.

Super Express i Polskie Radio 24 organizują debatę przedwyborczą, w której udział wezmą przedstawiciele wszystkich najważniejszych i największych komitetów wyborczych. Debata odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 września 2023 roku, a rozpocznie o godz. 18:00. Do wyborów zostało niewiele czasu, więc Polacy chcą poznać konkretne plany poszczególnych ugrupowań i ich poglądy. Aby dowiedzieć się, jakie programy mają partie, warto więc śledzić debatę "Najważniejsze wybory" organizowaną przez Super Express i Polskie Radio 24. Niedzielna debata będzie trwała około 120 minut i zostanie podzielona na kilka części, a poprowadzą ją dziennikarz Super Expressu Jacek Prusinowski i redaktor naczelny Polskiego Radia 24 Krzysztof Świątek. Oto szczegółowe reguły debaty.

  • Pierwsza część debaty to dwie rundy pytań zadawanych uczestnikom w czterech obszarach tematycznych: gospodarka, polityka społeczna, sprawy zagraniczne, światopogląd. W każdej rundzie uczestnicy debaty będą odpowiadali na jedno pytanie. Każdy uczestnik debaty ma 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Jeśli czas upłynie, wypowiedź zostanie przerwana.
  • Druga część będzie poległa na tym, że każdy uczestnik debaty zadaje dwa pytania dowolnemu uczestnikowi debaty (30 sekund na zadanie pytania, 60 sekund na odpowiedź, 30 sekund na ripostę). Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  • Trzecia część to trzy rundy pytań od widzów. Każdy uczestnik debaty losuje pytanie z puli 20 pytań wcześniej przysłanych przez widzów.Uczestnik ma 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  • Czwarta część debaty to podsumowanie. 90 sekund dla każdego uczestnika debaty,który będzie mógł powiedzieć śledzącym debatę, co tylko chce. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.

Oglądać i słuchać debatę NA ŻYWO będzie można na stronie: se.pl kanale Super Expressu na You Tube, a także na antenie i stronie internetowej Polskiego Radia 24.

Debata przedwyborcza Najważniejsze wybory. Tak będzie wyglądała debata Super Expressu i Polskiego Radia 24

i

Autor: SE Studio, w kórym odbędzie się debata
Spot debata wyborcza
Sonda
Czy weźmiesz udział w referendum, które będzie zawierać cztery pytania?