Danuta Holecka zadała szyku w Wiadomościach. Biel aż bije po oczach!

2022-01-07 9:50
Danuta Holecka
Autor: TVP1

Danuta Holecka to najważniejsza twarz "Wiadomości" TVP. Trudno obecnie wyobrazić sobie ten najważniejszy program Telewizji Polskiej bez eleganckiej prezenterki. Danuta Holecka nie tylko prowadzi "Wiadomości" TVP, lecz także jest kierowniczką tego programu. W czwartek, z racji święta Trzech Króli, zaprezentowała się widzom w pięknej białej stylizacji.

Danuta Holecka to wielka gwiazda Telewizji Polskiej. Pracuje w TVP od wielu lat. Widzowie doskonale znają ją jako prowadzącą główne wydanie "Wiadomości". To ona obok Michała Adamczyka i Edyty Lewandowskiej, pojawia się o 19:30 w TVP 1. Holecka zawsze zachwyca widzów strojami. Gdy prowadziła główne wydanie "Wiadomości" przed meczem Polaków na Euro, gdy nasi grali z Hiszpanami, wystąpiła w biało-czerwonych barwach. Prezenterka postawiła wtedy na elegancką, czerwoną marynarkę, na której zestawiła klastyczną, białą koszulkę. Niedawno też zmieniła fryzurę i rozjaśniła kolor włosów, co zdecydowanie odjęło jej lat.

"Dzień dziś wesoły". Kolorowy Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Warszawy [ZDJĘCIA]

W Trzech Króli kolejny raz Holecka zadała szyku. Z racji przypadającego 6 stycznia święta elegancka prezenterka wystąpiła w bieli. Stylizacja wyglądała przepięknie – biała bluzka wiązana pod szyją przetykana dwoma srebrnymi nitkami i dobrze skrojony biały żakiet. Holecka zachwyciła widzów również fryzurą. Postawiła na włosy upięte w elegancki kok. Całość uzupełniły eleganckie dodatki - srebrne wiszące kolczyki, srebrna bransoletka i pierścionki. Trzeba przyznać, że Holecka w tym świątecznym dniu prezentowała się doskonale.

Orszak Trzech Króli w Szczecinie
Sonda
Oglądasz "Wiadomości" TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE