Adam Niedzielski

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Adam Niedzielski

Czy szkoły zostaną zamknięte? Minister jasno. Koronawirus wariant omikron

2021-11-29 10:16

Czy szkoły zostaną zamknięte? To pytanie na pewno gnębi wielu uczniów, ale i rodziców przy obecnej, zatrważającej ilości nowych przypadków zachorowań na Covid-19 oraz po informacjach o nowym wariancie koronawirusa. Minister zdrowia Adam Niedzielski jasno odpowiedział, co rząd zamierza zrobić.

Czy szkoły zostaną zamknięte? Takiego czarnego scenariusza z pewnością obawia się wielu Polaków. Warto przypomnieć, że niemal cały zeszły rok szkolny upływał w trybie nauki zdalnej. Ty razem jednak rząd nie wprowadza jak na razie takiego obowiązku. Czy wariant Omikron coś zmieni? O to Jacek Prusinowski zapytał Adama Niedzielskiego w „Sednie sprawy”. - Zamkniecie szkół nie wchodzi w grę, myślimy o pewnych ruchach. Np. limity, ale to musimy przemyśleć – stwierdził minister zdrowia. Uczniowie i ich rodzice mogą zatem być spokojni, bowiem nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie musieli zmieniać swój tryb życia. Warto jednak na bieżąco śledzić komunikaty Ministerstwa Zdrowia, bowiem sytuacja jest dynamiczna i w każdej chwili decyzja może zostać zmieniona. Podobnie jest z innymi obostrzeniami, wprowadzenia których można się spodziewać już niebawem.

Sprawdź: Adam Niedzielski o wariancie Omikron: "Game changer" Nowe obostrzenia od grudnia

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak NIE należy nosić maseczki na przykładzie Ryszarda Terleckiego.

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
Sedno Sprawy - Adam Niedzielski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE