Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera

i

Autor: instagram(2)

Czy seksowna żona ministra zaszczepi 6-letnią córeczkę? Odpowiedziała bez wahania

2021-09-22 9:12

Marianna Schreiber (28 l.) nie przestaje płynąć na medialnej fali. W ciągu miesiąca żonie ministra PiS Łukasza Schreibera (34 l.) udało się: - pójść do programu TVN bez wiedzy męża, opublikować w internecie swoje całkowicie nagie zdjęcia i powiedzieć światu, że nie miałaby problemu z tym, że jej córka kochałaby kobietę. Teraz silna i niezależna kobieta zabiera głos w sprawie szczepień dla najmłodszych. Czy Marianna dałaby zaszczepić swą 6-letnią Paulinkę przeciw Covid?

– Oczywiście, że bym zaszczepiła swoją córkę na koronawirusa! – bez chwili wahania mówi nam Marianna Schreiber komentująca doniesienia o planowanej sprzedaży szczepionek dla dzieci powyżej 5. roku życia. – Bezpieczeństwo mojego dziecka jest na pierwszym miejscu, tak jak rodzina i oczywiście szczepienie się z tym też wiąże – zauważa gwiazda programu dla modelek TVN, do którego poszła bez wiedzy swojego męża.

Marianna Schreiber: "Zaszczepię swoją córkę (...) z mężem ciężko przechodziliśmy covid"

>>>Byliśmy w białym miasteczku. Wstrząsające słowa ojca piątki dzieci. Jest na skraju!

- Pamiętam, jak ciężko z mężem przechodziliśmy COVID-19. To był strach o życie. No i mieliśmy znajomych i ich rodziny, które też bardzo ciężko to przechodziły, dlatego jestem za szczepieniami – mówi pani Marianna.

Szczepionki dla dzieci od 5 roku życia już w listopadzie? 

Wszystkie badania konieczne do zatwierdzenia szczepionki dla dzieci w wieku pięciu lat i starszych będą gotowe do końca września. - poinformował w ubiegłym tygodniu Scott Gottlieb (49 l.), członek zarządu koncernu Pfizer. – Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, do Halloween FDA powinno zaakceptować wyniki testów i będziemy mieć dostępne szczepionki dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat – dodał Gottlieb. 

Przypomnijmy, że w USA i UE przeciwko COVID-19 można szczepić dzieci od 12. roku życia preparatami Moderny oraz Pfizer/BioNTech. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z gorącymi zdjęciami żony Łukasza Schreibera

Od czego powinien zacząć się wieczorny seks? Ciekawa zasada seksuologów