Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera

i

Autor: instagram(2)

Czy seksowna żona ministra zaszczepi 6-letnią córeczkę? Odpowiedziała bez wahania

2021-09-22 9:12

Marianna Schreiber (28 l.) nie przestaje płynąć na medialnej fali. W ciągu miesiąca żonie ministra PiS Łukasza Schreibera (34 l.) udało się: - pójść do programu TVN bez wiedzy męża, opublikować w internecie swoje całkowicie nagie zdjęcia i powiedzieć światu, że nie miałaby problemu z tym, że jej córka kochałaby kobietę. Teraz silna i niezależna kobieta zabiera głos w sprawie szczepień dla najmłodszych. Czy Marianna dałaby zaszczepić swą 6-letnią Paulinkę przeciw Covid?

– Oczywiście, że bym zaszczepiła swoją córkę na koronawirusa! – bez chwili wahania mówi nam Marianna Schreiber komentująca doniesienia o planowanej sprzedaży szczepionek dla dzieci powyżej 5. roku życia. – Bezpieczeństwo mojego dziecka jest na pierwszym miejscu, tak jak rodzina i oczywiście szczepienie się z tym też wiąże – zauważa gwiazda programu dla modelek TVN, do którego poszła bez wiedzy swojego męża.

Marianna Schreiber: "Zaszczepię swoją córkę (...) z mężem ciężko przechodziliśmy covid"

>>>Byliśmy w białym miasteczku. Wstrząsające słowa ojca piątki dzieci. Jest na skraju!

- Pamiętam, jak ciężko z mężem przechodziliśmy COVID-19. To był strach o życie. No i mieliśmy znajomych i ich rodziny, które też bardzo ciężko to przechodziły, dlatego jestem za szczepieniami – mówi pani Marianna.

Szczepionki dla dzieci od 5 roku życia już w listopadzie? 

Wszystkie badania konieczne do zatwierdzenia szczepionki dla dzieci w wieku pięciu lat i starszych będą gotowe do końca września. - poinformował w ubiegłym tygodniu Scott Gottlieb (49 l.), członek zarządu koncernu Pfizer. – Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, do Halloween FDA powinno zaakceptować wyniki testów i będziemy mieć dostępne szczepionki dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat – dodał Gottlieb. 

Przypomnijmy, że w USA i UE przeciwko COVID-19 można szczepić dzieci od 12. roku życia preparatami Moderny oraz Pfizer/BioNTech. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z gorącymi zdjęciami żony Łukasza Schreibera. 

Od czego powinien zacząć się wieczorny seks? Ciekawa zasada seksuologów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE