Tusk dba o wnuczkę i sprząta po psie

i

Autor: PAPARA07

Urocze zdjęcia

Czuły dziadek, przykładny obywatel! Donald Tusk w odwiedzinach

2022-11-20 19:18

Donald Tusk (65 l.) dba o równowagę między pracą a czasem wolnym i weekend to przeważnie czas dla rodziny. W sobotę lidera PO odwiedziła córka Kasia (35 l.) z dziećmi i psem Portosem.

Donald Tusk dał się już poznać jako troskliwy dziadek, więc kiedy starsza wnuczka wysiadła z samochodu pod jego domem, szybko zarzucił jej szalik na szyję i opatulił nim córkę. Okazuje się, że były premier to nie tylko czuły opiekun wnucząt, lecz także przykładny obywatel. Kiedy prowadził Portosa na smyczy, ten załatwił swoje potrzeby na chodniku, ale Tusk błyskawicznie posprzątał po nim, dając przykład wszystkim właścicielom czworonogów.

Donald Tusk w Sandomierzu. Co miał do powiedzenia tym razem?

Dzień wcześniej szef PO zainicjował akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ws. in vitro. „Czas najwyższy, aby ci talibowie znad Wisły zostawili prawa kobiet, dzieci i rodzin do szczęścia, bezpieczeństwa i zdrowia, bo nie mają żadnych kompetencji” – grzmiał Tusk. - Żyjemy w państwie, które jest rządzone przez mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet - mówił. Zaznaczył, że taka "strategia polityczna" PiS-u i rządu Mateusza Morawieckiego dotyka nie tylko kobiet, ale także całe polskie rodziny, w tym ojców i dzieci. Celem tej strategii rządowej jest między innymi zmniejszenie odsetka porodów poprzez cesarskie cięcie - przekazał szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk mówiąc o rządach PiS. 

Prof. Dudek: Kaczyński ma obsesję na punkcie Donalda Tuska
Listen to "Kaczyński ucieka przed debatą z Tuskiem? Kierwiński: Tchórz, nic więcej! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany