Jarosław Gowin

i

Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/SUPER EXPRESS Jarosław Gowin

Co z Jarosławem Gowinem? Przełomowe informacje! "Ruszy z kopyta od nowego roku"

2021-12-14 11:54

Jarosław Gowin od jakiegoś czasu nie pokazuje się publicznie, milczy także na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wszystko przez problemy zdrowotne, które sprawiły, że trafił do szpitala. Teraz jednak udało się uzyskać przełomowe informacje o jego stanie zdrowia!

Ani Jarosław Gowin, ani Porozumienie nie ujawnili oficjalnie, jaka była przyczyna hospitalizacji. Było tylko wiadomo, że polityk powoli dochodzi do siebie i czuje się lepiej. W rozmowie z Kamilą Biedrzycką 14 grudnia Jan Strzeżek, rzecznik Porozumienia, w odpowiedzi na pytanie, czy lider koła wróci na polską scenę polityczną, podał najświeższe informacje dotyczące Jarosława Gowina. – Scenariusze są już przygotowane, Jarosław Gowin czuje się lepiej. Nie wiem, czy jeszcze przed świętami się uda. Niech odpoczywa, ale myślę, że nowy rok to jest zdecydowanie taki termin, kiedy warto ruszyć z kopyta – stwierdził. Wcześniej jeszcze podkreślił, że jest w stałym kontakcie z Jarosławem Gowinem. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy obawiali się, że były wicepremier porzucił politykę! Nic z tych rzeczy – najpewniej niedługo znów wróci do gry.

Sprawdź: Nowe wieści o stanie zdrowia Jarosława Gowina. Dzielnie walczy z chorobą. "Wszyscy na niego czekamy" [TYLKO U NAS]

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak Jan Strzeżek i Michał Wypij pili za zdrowie Jarosława Gowina.

Warto przypomnieć, że lider Porozumienia w połowie listopada zamilkł w internecie i przestał się udzielać publicznie. 24 listopada ujawniono, że trafił do szpitala. Jak podawał "Newsweek", chodziło o depresję, spowodowaną atakami, z jakimi borykał się Jarosław Gowin. Ta informacja nie została jednak nigdy oficjalnie potwierdzona. Porozumienie za to wydało oficjalne oświadczenie, w którym podkreślono, że członkowie ugrupowania cały czas są w kontakcie ze swoim liderem, jednak nie są upoważnienia do ujawniania szczegółów dotyczących stanu jego zdrowia. Do tej pory Jarosław Gowin raczej pozostaje w cieniu i nie wypowiedział się sam na temat swojego zdrowia.

Sonda
Jak oceniasz działalność Jarosława Gowina?
Super Raport 08.11 (Goście: Joanna Mucha - Polska 2050 oraz dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW) Sedno Sprawy: Jan Strzeżek