Różański, Lorenz, Bartosiak

i

Autor: Shutterstock, Wojciech Olkusnik/East News,PIOTR KAMIONKA/REPORTER, twitter, Piotr Grzybowski, Artur Hojny

Wieczorny Express

Co się stało w Rosji? Tłumaczą: Dr Bartosiak, Gen. Różański, A. Makarczuk, W. Lorenz

2023-06-25 15:33

Nie możesz przegapić dzisiejszego niesamowitego wydania specjalnego Wieczornego Expressu o godzinie 18:00! Czeka was prawdziwa dawka informacji. Przedstawiamy Wam dr Jacka Bartosiaka, Gen. Mirosława Różańskiego, Alinę Makarczuk oraz Wojciecha Lorenza - ekspertów w swoich dziedzinach. Wspólnie będą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i cennymi spostrzeżeniami. Przyłącz się do nas już dziś o godzinie 18:00 i oglądaj to wyjątkowe wydarzenie na żywo! Zaprasza prowadzący programu Jan Złotorowicz.

Specjalne wydanie Wieczornego Expressu. Co dokładnie stało się w Rosji?

Wieczorny Express, to cykliczny program publicystyczny Super Expressu, w którym komentowane są najświeższe i najważniejsze wydarzenia polityczne w Polsce i na świecie. W niedzielę (25.06.2023) o godzinie 18:00 zostanie wyemitowany specjalne wydanie poświęcone próbie przewrotu w Rosji przez Jewgienija Prigożyna i jego grupę Wagnera.

Gośćmi Jana Złotorowicza będą dr Jacek Bartosiak z Think Thanku Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, oraz ekspert od geopolityki, generał Mirosław Różański, Alina Makarczuk autorka książki o Ołenie Zełenskiej i Wojciech Lorenzz Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Transmisję można śledzić w social media Super Expressu, oraz na kanale na Youtube. Start już o 18:00.

Raport Złotorowicza - Portal Obronny. Dr Bartłomiej Gajos o propagandzie Putina
Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany