Krzysztof Luft

i

Autor: AKPA Krzysztof Luft

Polityka

Były prezenter TVP ostro do posła PiS: mentalność gimnazjalisty

2023-02-19 9:00

Poseł PiS Kazimierz Smoliński zamieścił na Twitterze wpis, który uderza w opozycję, straszył m.in. wprowadzeniem euro, czy ograniczeniem produkcji mięsa i nabiału. Do wpisu odniósł się były dziennikarz Telewizji Polskiej i rzecznik rządu Jerzego Buzka, Krzysztof Luft, nie szczędząc przy tym mocnych słów.

Poseł PiS z zaskakującym wpisem na Twitterze. "Biedna Polska Platformy"

- Wszystkie zapowiedzi polityków PO układają się w logiczną całość. Jak tylko dojdą do władzy wprowadzą euro i ograniczą produkcję mięsa i nabiału. Dzięki temu ceny tak ostro skoczą, że przeciętnego Polaka będzie stać tylko na mielone robaki z importu. Biedna Polska Platformy - napisał na Twitterze poseł PiS Kazimierz Smoliński.

Smoliński nawiązywał we wpisie do agendy C40 Cities zakładającą redukcje spożycie mięsa, którą przyjął Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy

Były prezenter TVP odpowiada. "Mentalność gimnazjalisty"

- Panie Kazimierzu, niech Pan powie, ale tak szczerze - Panu naprawdę nie jest głupio wypisywać takie brednie? Przecież to jakaś dziecinada jest. Nie wierzę, żeby poseł, dorosły człowiek, posrebrzony na głowie miał mentalność gimnazjalisty. Ludzie to czytają, a Panu nie wstyd? - odpisał Smolińskiego Krzysztof Luft na Twitterze.

Dla przypomnienia, Krzysztof Luft był dziennikarzem i prezenterem Telewizji Polskiej w latach 1990-1998. W latach 1999-2001 był rzecznikiem prasowym rządu Jerzego Buzka, należał również do Platformy Obywatelskiej, a z rekomendacji Bronisława Komorowskiego był członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

J.PITERA: GŁÓWNA PROPOZYCJA PO? ODSUNIĘCIE PIS OD WŁADZY
Sonda
Jak sądzisz, czy PiS wygra kolejne wybory?