Donald Tusk z wnuczka na placu zabaw

i

Autor: PAPARA26 Donald Tusk z wnuczka na placu zabaw

Donald Tusk spędza majówkę z wnukami. Zwycięsko wyszedł z drobnej opresji [ZDJĘCIA]

2022-05-02 5:02

Donald Tusk (65 l.) to nie tylko wzięty polityk, lecz także wzorowy dziadek, który każdą wolną chwilę bez walki o powrót PO do władzy spędza w towarzystwie wnuków. Wszak rodzina jest najważniejsza i Tusk udowadnia to przebywając w gronie rodzinny kiedy tylko może i kiedy pozwala mu na to napięty grafik.

Dziadek Donald poradzi sobie nawet ze spinką

Donald Tusk (65 l.) to nie tylko wzięty polityk, lecz także wzorowy dziadek, który każdą wolną chwilę bez walki o powrót PO do władzy spędza w towarzystwie wnuków.

Tym razem byłego premiera można było spotkać z dziećmi Kasi na placu zabaw. Starsza wnuczka Donalda Tuska miała zapewnioną moc atrakcji i wraz z dziadkiem zrobiła rundę po wszystkich dostępnych na placu sprzętach. W ruch poszły więc różne rodzaje huśtawek, była też zabawa na zwisającej oponie, a nawet pierwsze próby gry w koszykówkę – na razie na barkach dziadka Donalda, który jednym sprawnym ruchem wziął wnuczkę na barana.

Były premier zadbał nie tylko o dobrą zabawę, lecz także o wygląd córki Kasi. Z podziwem obserwowaliśmy bowiem, jak Tusk sprawnie radzi sobie z niesfornymi włosami wnuczki i poprawia jej fryzurę z pomocą spinki. 

Donald Tusk dzień po urodzinach pojechał w jedno miejsce. Uwagę zwraca szczegół [PAPARAZZI]

Express Biedrzyckiej 29.04 (gen. Tomasz Drewniak, prof. Marek Migalski, Dariusz Rosati) Sedno Sprawy: Paweł Szrot
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE