Adam Hofman. Kaczyński zostanie premierem

i

Autor: Darek Golik/FORUM Adam Hofman. Kaczyński zostanie premierem

Był PRAWĄ ręką Kaczyńskiego. UJAWNIA kto WYGRAŁ już wybory. „Sytuacja rozstrzygnięta”

2020-07-03 12:52

Wybory prezydenckie 2020. Już nieco ponad tydzień został do rozstrzygnięcia drugiej tury, zażarta walka trwa. Tymczasem niespodziewanie w mediach głos dał były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości – Adam Hofman. Niegdyś zwali go prawą ręką prezesa Jarosława Kaczyńskiego, dziś z powodzeniem prowadzi własny biznes. Nie oznacza to jednak, że zapomniał o polityce. Dziś na antenie radia RMF Hofman mówił o wyborach. Powiedział, kto już dziś jest ich zwycięzcą.

- W tych wyborach głosować nie będę. Ja mam prawo i z niego korzystam. Nie chodzę głosować, bo ja ich znam wszystkich. Żona głosuje, a ja nie – mówił Hofman w RMF. Mimo że sam nie weźmie udziału w wyborach – jak twierdzi – doskonale wie, jaki będzie ich wynik. - Sytuacja jest rozstrzygnięta – powiedział pewnie. Na czyją korzyść?


Andrzej Duda WYKSZTAŁCENIE, WIEK, WZROST. Tego nie wiedziałeś o prezydenckie Polski


Rafał Trzaskowski WYKSZTAŁCENIE, WIEK, WZROST. Ciekawostki o kandydacie PO

Zdaniem Hofmana wygra Andrzej Duda. Swe przekonanie oparł na tezie, że historia nie zna przypadku, by kandydat wygrał z ubiegającym się o reelekcję prezydentem, w sytuacji, gdy różnica głosów w pierwszej turze jest tak duża. Przypomnijmy – w pierwszej turze Duda zdobył 43,5 proc. głosów, Trzaskowski – 30,46 proc. - Mówię o analizach, które są robione na świecie chyba od początku demokracji i o mechanizmie psychologicznym, który jest silniejszy niż matematyka – tłumaczył Hofman.

Z drugiej strony Hofman powiedział, że Trzaskowski "już wygrał wybory". - Startując z poziomu 4-5 proc., zrobił drugą turę. Jego sztab zrobił najlepszą kampanię od tej parlamentarnej przegranej Platformy i położył podwaliny pod przyszłe zwycięstwo, kiedyś - powiedział.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Dr Jacek Sokołowski: Obietnice bez pokrycia są w Polsce częste [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają