Jarosław Kaczyński pośród uczniów krakowskiej szkoły Sióstr Prezentek

i

Autor: super express źródło: twitter.com/@RyszardTerlecki

Burza po zdjęciu Kaczyńskiego z dziećmi. Uwagę zwraca jeden szczegół

2022-06-09 12:02

Jarosław Kaczyński (72 l.) ma to do siebie, że wystarczy, aby się pojawił, a już wzbudza emocje. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dał temu dowód, gdy zapozował do zdjęcia razem z uczniami krakowskiej szkoły Sióstr Prezentek. Pozornie zwykła fotografia wzbudziła jednak niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zwrócili uwagę na jeden konkretny szczegół.

Jarosław Kaczyński - któż nie chciałby mieć zdjęcia z prezesem partii rządzącej w Polsce? Z pewnością znajdą się i tacy, którzy powiedzą "nie", ale tym samym odbiorą sobie możliwości na podbicie własnej renomy. Czy to dowcip? Nie do końca.

Zdjęcie uczniów z Jarosławem Kaczyńskim. Ryszard Terlecki: "Świadczy o renomie"

Zdaniem Ryszarda Terleckiego (72 l.), który również do zdjęcia zapozował, fakt, że młodzi krakowianie zostali uraczeni zdjęciem wraz z prezesem PiS to nic innego, jak dowód na wysoką renomę uczniów szkoły Sióstr Prezentek. Z wpisu Terleckiego na Twitterze wynika, że uczniowie byli na wycieczce w Sejmie. Nie wiadomo jednak, jak doszło do zaaranżowania zdjęcia.

 - W Sejmie grupa uczniów i profesorów ze świetnej Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Rzadko się zdarza aby wycieczka szkolna miała okazję spotkać się z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Świadczy to o renomie, jaką cieszy się szkoła. Do zobaczenia w Krakowie! - podpisał zdjęcie na Twitterze Ryszard Terlecki. 

Poniżej galeria ze zdjęciami polityków z dzieciństwa

Jarosław Kaczyński na wspólnym zdjęciu z uczniami. Internauci bezlitośni

Entuzjazm, jaki niewątpliwie w opisie do fotki udzielił się przyjacielowi Jarosława Kaczyńskiego, nie został jednak podzielony przez internautów. Ci nie zostawili suchej nitki na Ryszardzie Terleckim i Jarosławie Kaczyńskim. Niejedna osoba zwracała uwagę na konkretny szczegół.

Mianowicie chodzi o renomę szkoły. Internauci słusznie zwrócili uwagę wicemarszałkowi z Prawa i Sprawiedliwości, że to nie zdjęcie z prezesem partii rządzącej w Polsce świadczy o renomie czy statusie szkoły, ale to, jak się w danej placówce naucza i jakie są wyniki uczniów. 

O renomie szkoły to świadczą np dobrzy nauczyciele i sukcesy uczniów, a nie spotkanie z prezesem partii. Naprawde nie wie pan co mówi - napisała pod zdjęciem internautka Kasia.

O renomie szkoły świadczy, że uczniowie spotkali się z prezesem partii… Wam już całkowicie odbiło - wtóruje jej kolejna.

Zapraszajcie do szkół Jarosława Kaczyńskiego, to wg @RyszardTerlecki podniesie renomę waszych szkół. Ja się z tym nie zgadzam, a wy? - dodaje internauta podpisany jako Władysław Krugliński.

Szkoła Sióstr Prezentek w Krakowie 287 w kraju

Renomę najlepiej ocenić zaś z wyników szkoły w ogólnopolskich i lokalnych rankingach. Na stronie placówki znaleźć możemy informacje dotyczące jej pozycji w kraju, województwie i samej stolicy Małopolski. Szkoła sama podaje, że jest 287. w Rankingu Liceów Ogólnokształcących w kraju, w Małopolsce zajmuje 26. miejsce, a w Krakowie jest na 15. pozycji.

Sonda
Czy zdjęcie z Jarosławem Kaczyńskim to oznaka prestiżu?
Express Biedrzyckiej 08.06 (Krzysztof Śmiszek, Andrzej Byrt) Sedno Sprawy: Krzysztof Sobolewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE