Rafał Bochenek

i

Autor: Marcin Smulczyński/SUPER EXPRESS Rafał Bochenek

Jasna deklaracja

PiS nie weźmie udziału w debatach wyborczych TVN24. Jest oświadczenie rzecznika partii

2023-09-01 13:43

Rzecznik PiS Rafał Bochenek nie pozostawił cienia wątpliwości: - Prawo i Sprawiedliwość nie weźmie udziału w debatach organizowanych przez TVN - napisał w mediach społecznościowych. W uzasadnieniu zarzucił stacji telewizyjnej z Wiertniczej, że nie zachowuje obiektywizmu, a wręcz jest aktywnie zaangażowana w kampanię.

W piątek 1 września rzecznik PiS Rafał Bochenek przekazał na platformie X (dawny  Twitter) stanowisko swojej partii w związku z planami organizacji debat wyborczych przez TVN. Nie pozostawił złudzeń co do stanowiska kierownictwa swojej partii.

TVN nie ma co liczyć na debatę z Kaczyńskim

- Prawo i Sprawiedliwość nie weźmie udziału w debatach organizowanych przez TVN. Stacja ta udowodniła, że jest aktywną stroną sporu politycznego w Polsce, prowadząc de facto kampanię na rzecz środowiska politycznego związanego z Donaldem Tuskiem. Działalność TVN nie ma nic wspólnego z obiektywizmem i rzetelnością, nie mówiąc już o dziennikarstwie. TVN od lat angażuje się w politykę, przez co utracił wiarygodność - napisano w stanowisku PiS. 

Kampania ruszyła na dobre.  Znamy już wyborcze lokomotywy PiS

W czwartek 31 sierpnia prezes Prawa i Sprawiedliwości głosił nazwiska kandydatów do Sejmu z pierwszych miejsc na swoich listach. Jarosław Kaczyński będzie numerem jeden na liście PiS w Kielcach. Jedynką w stolicy będzie Piotr Gliński, a w Katowicach - Mateusz Morawiecki. Z Opola wystartuje Paweł Kukiz. Pełna lista nazwisk tutaj.

Pieniądze to nie wszystko- Rafał Bochenek

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?
Nasi Partnerzy polecają